3. NL - SJEVER 2025/26

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.400
01. lipnja 2026. u 16:27

gelo85 je napisao/la:

Dobro,tu se radi o 3 baš određena i talentirana kadeta i ne vjerujem da bi Jaga to odbio,ne radi se o klincima koji imaju dvije lijeve pa ih se gura preko reda...

Vidi cijeli citat

Moje mišljenje, ako ih se na silu gura u sastav i na sve strane forsira onda bi odbio, tj. u inat ih ne bi pozvao na utakmicu

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
gelo85
gelo85
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.11.2010.
Poruka: 2.253
01. lipnja 2026. u 16:42

Moguće i da je to bio problem,čudan je termin otkaza,oni su negdje sredinom tjedna najavili da će ova tri dečka igrati,još je bio jedan u igri,2010 godište,možda nisu kontaktirali Jagu,ukoliko je do toga došlo,sigurno da je Jaga poludio,se tu mene što pita...pokvareni telefoni...ako je stvarno to bilo,žalosno i neozbiljno...

 

Previše se inače filozofira oko te djece,imaju pun kurac trenera,pa valjda neki kordinator može reći treneru prve ekipe,čuj,imamo 2009.godište,tri perspektivna,2010.dvojicu,daj čim navrše 16 godina nek treniraju s prvom...ne moraju igrati,ali nek barem na treningu osjete taj seniorski intenzitet...

 

Evo,u 2011.već imaš malog Djurana...

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.400
01. lipnja 2026. u 21:10

Suhopolje, Podturen i Ivančica navodno dobili licencu

Čazma? Sveti Ivan Žabno?

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
LUDBREG
LUDBREG
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.05.2013.
Poruka: 1.490
08. lipnja 2026. u 14:00

Ivančica -Suhopolje

Podturen - Žabno

Kakvo je Suhopolje? Imaju li Ivančani šanse za prolaz? Koliko vidim u Suhopolju pun k... Brazilaca.

vitezslavonskeravni
vitezslavonskeravni
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.08.2025.
Poruka: 329
08. lipnja 2026. u 14:14

LUDBREG je napisao/la:

Ivančica -Suhopolje

Podturen - Žabno

Kakvo je Suhopolje? Imaju li Ivančani šanse za prolaz? Koliko vidim u Suhopolju pun k... Brazilaca.

Vidi cijeli citat

Odlične Brazilce imaju, ali bila je priča da je nekima istekla dozvola za boravak. Bez njih nemaju šanse po meni

gelo85
gelo85
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.11.2010.
Poruka: 2.253
08. lipnja 2026. u 14:53

Tamo im je neka baza,ima ih dosta i u juniorima...

brewdoghc
brewdoghc
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2017.
Poruka: 1.369
08. lipnja 2026. u 15:29

Znači od onog da tri ispadaju došlo je do toga da ulaze samo dvoje, a s obzirom da Koprivnica vjerojatno ide gore, ispada samo Nedelišće. Sprdačina. 

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.400
08. lipnja 2026. u 23:29

https://bjelovar.live/treca-nl-sjever-izvuceni-parovi-kvalifikacija/

Kao i svake godine početkom ljeta ljubitelje nogometa uveseljavaju razno razne kvalifikacije koje popunjavaju vrijeme do početka kvalifikacija splitskog Hajduka i Dinama, ali i do početka pravih borbi na svjetskom nogometnom prvenstvu.

Jedne od tih kvalifikacija odigrati će se za popunu Treće nogometne lige sjever koju vodi Nogometni savez Bjelovarsko – bilogorske županije. Kako se ni jedan klub iz bjelovarsko – bilogorske županije nije odlučio napredovati, u kvalifikacijama za dva mjesta u trećoj ligi sudjelovati će četiri kluba i to: NK PODTUREN (općina u Međimurskoj županiji koja se nalazi na tromeđi Hrvatske, Slovenije i Mađarske), NK IVANČICA (grad Ivanec koji se nalazi na zapadnom dijelu Varaždinske županije), NK TOMISLAV – RADNIK iz Svetog Ivana Žabno i NK SUHOPOLJE.

U nazočnosti zainteresiranih klubova i pred komisijom koju su sačinjavali Slavko Prišćan, predsjednik MNO, Žarko Čanađija, povjerenik za natjecanje i tajnik Miroslav Jurišić, izvučeni su slijedeći parovi.

Prve kvalifikacijske utakmice igraju se 10. lipnja (srijeda) u 18:00 sati, dok će se uzvratni susreti odigrati 13. lipnja (subota) s početkom u 18:00 sati.

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.084
09. lipnja 2026. u 17:57

Orehovec novi trener, Golik novi SD Međimurja. Navodno potpisani i ugovori s nekim novim igračima, al to će objaviti u nadolazećem periodu

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Znamdaklepostojim
Znamdaklepostojim
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2017.
Poruka: 352
09. lipnja 2026. u 19:21

Nema nikakvih ugovora u 3.hnl odnosno u 4 rangu.Potpisani su neki stipendijski ugovori s kadetima u školi nogometa.

  • Najnovije
  • Najčitanije