pa sta ni jedan dugogodisnji navijac AC Milana nezna postavu ... svi nesto izmisljaju...
----------------------ABBIATI------------------------
----------------NESTA-------THIAGO SILVA--------
ZAMBROTTA---------------------------ANTONINI---
-----------------PIRLO-----AMBROSINI----------------
-------PATO-------RONALDINHO--------ROBINHO--
------------------IBRAHIMOVIĆ----------------------
Abbiati je branio u prvoj tekmi, branit ce i dalje.... Zambrotta ce
igrat cim bude fit.... Ambrosini kao visoki destruktor i kao kapetan ima
prednost ispred Gattusa, Flaminia i Boatenga..... Robinhu vise pase bok
nego sredina... a Ronaldinhu je manje vise svejedno dali igra sredinu
ili lijevi bok.... ako ce se igrati ovom taktikom.. mislim da ce to onda
tako izgledat....