Dabrić je napisao/la:
korijen iz dva je napisao/la:
Vrboska je napisao/la:
Žmer je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
sad treba pričekat kaznu od UEFA zbog gostujućih navijača. Koliko se sjećam, imamo jednu utakmicu kazne bez domaće publike uvjetno. Uvjet je danas prekršen
Vidi cijeli citat
zbog čega? zbog tučnjave ili?
Vidi cijeli citat
nisu smjeli bit tamo
Vidi cijeli citat
Ako im HNS nije proda karte onda NEMA PRAVNE OSNOVE ZA NIŠTA.
Vidi cijeli citat
Nije ni Dinamo ekipi za Grčku.
Vidi cijeli citat
Pa ne može se ništa dokazat osim rekla-kazala.
Zar nije čovik nevin dok se ne dokaže suprotno?
Kad smo kod Grčke, Dinamo tu nema nikakve pravne odgovornosti niti je imat može.
Pustite šta kažu udbosrpskomasonsko globalistički mediji.