Arsenal F.C.
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
- Najnovije
- Najčitanije


Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
1 sat•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
1 sat•SuperSport HNL

Zvučan posao na pomolu: Pariški prvoligaš želi dovesti bivšeg menadžera Chelseaja
6 sati•Francuski nogomet

Ekspresna zarada španjolskog giganta: Real aktivira klauzulu za veznjaka Coma
7 sati•Španjolski nogomet

Rješenje za napadačku krizu na San Siru: Nicolas Jackson prva želja Rossonera, a u igri je i skupa zvijezda PSG-a
9 sati•Talijanski nogomet

Tottenham u izravnom ratu s Unitedom: Preotima mu dva transfera, a sada želi i njegovog igrača
10 sati•Engleski nogomet

Bivši trener Rijeke karijeru nastavlja u Ujedinjenim Arapskim Emiratima
21 sat•Nogometni svijet

Ekspresna zarada španjolskog giganta: Real aktivira klauzulu za veznjaka Coma
7 sati•Španjolski nogomet

Tottenham u izravnom ratu s Unitedom: Preotima mu dva transfera, a sada želi i njegovog igrača
10 sati•Engleski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
1 dan•Španjolski nogomet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
2 dana•Talijanski nogomet

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
1 sat•SuperSport HNL

Rješenje za napadačku krizu na San Siru: Nicolas Jackson prva želja Rossonera, a u igri je i skupa zvijezda PSG-a
9 sati•Talijanski nogomet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
1 dan•Ostale lige

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
1 sat•SuperSport HNL
upravo taj stari prdonja je glavna kočnica kluba koji je taktički komedijaš od trenera plus što ćemo opet pušiti tekme na istu foru,a to je da će naše pingvine u sredini suparničke ekipe gaziti snagom ala chelsea i united ove nove sezone.svaku novu sezonu očekujem da ćemo se konačno pojačati kak se šika,a ono ćorak,glavonja se misli da ima ekipa za titulu
napad na titulu s onim drvetom od žike od napadu,s njim se može jedino napad na upravu vodovoda,ako ne dovede novog napadača koji će dati oko 25 golova samo u ligi,mi ćemo se vjerojatno opet boriti za 4.mjesto,u najboljem scenariju osvajamo 3.mjesto.pitate koga sad dovesti na dmf ako su kupljeni kondogbia i morgan,pa ja ću vam dovedite gospona witsela koji može igrati dmf-a i cmf-a,a tu je i mali carvalho koji je rasturio na ep za mlade.još sezona nije počela a već sam razočaran sa glupim francuskim voajerom koji nezna gdje je,čovjek se zamislio da je klub njegovo vlasništvo i neće dat otkaz,a ovi mrtvaci iz uprave nemaju muda zato.ako ima kakve pravde u životu,ova sezona mora biti zadnja starom prdonji jer se njegovi debilni potezi više nemogu trpiti.frajera je pregazilo vrijeme i ovaj klub treba novu krv,a ne nekoga tko živi na starim uspjesima.








