blaise091 je napisao/la:
Ja ocekujem da ce Arsenal bez problema biti ispred Uniteda i Liverpoola, Spursi, City, Chelsea vec je upitno, haha, ti naravno imas vjerovatno dijametralno suprotno misljenje, ali to je ok.
Vidi cijeli citat
U principu volim hrabre najave i izjave, ali ova je u najmanju ruku ludo hrabra. Pre neki dan je United prešao granicu od tri milijarde dolara po vrednosti ( popularnost, prihodi, uspesi, dug i vrednost imovine; prvo mesto ispred Madrida ).
Dok je Arsenalu vrh vrhova zadržati Sancheza, u Unitedu se puca na Griezmanna, Belottia, Moratu, Perišića, Fabinha, a za DeGeu se traži od Madrida neverovatnih 75 milja. Čak se ne pušta ni Herreru za velike pare Barci. Znači, nema straha od potrošnje. Sve si u pravu za Wengera, ne mislim ni ja da je isključivi krivac. Zato me i čudi takva izjava.
Cenim da je do Mourinha, koga ne možeš da smisliš, a koji je velikim delom "kumovao " šampionskom Chelseau, kao i još većem Madridu.
Vratite Lea i Pota.