Kao sto se pise po raznim internetovima...
Ne znam kad je zadnji put jedan ograc ovako ocito i jako zelio preci u Arsenal.
Ne vjerujem da zapravo toliko ocajnicki voli Arsenal koliko je strasno kompetitivno nastrojen i zeli osvajati trofeje i pobjeđivati, sto se uvijek isticalo dok je bio i u Sportingu.
Mozda bi neki igraci ciljali na ogromnu placu. Mogao je podizati uvjete i plesati između nase i Unitedove ponude, ali uvijek je jasno dao do znanja da samo zeli u Arsenal cime je skoro minimizirao neke osobne zatjeve (mislim, jasno biti ce jako dobro placen). Pa evo i agenta je pogurao u smjeru da odustane od vece cijene transfera i svoje 10% provizije...
Jedva ga cekam vidjeti na terenu.
Mislim da bi mogao transformirati napad i mentalitet ekipe. Nas novi Drogba. Mozda nije ljep s loptom kao Henry ili Van Persie al donijeti ce pobjede.