Mrzim sve je napisao/la:
Zaspao drugo pol.ko zadnji amater.
Kakvi smo bili u drugom pol?vidim opet gol u zadnjoj minuti.
Vidi cijeli citat
Pa drugo poluvrijeme dosta razocaravajuce u odnosu na prvo gdje smo ih mljeli.
Palace cak jedan dobar dio dominantniji i opasniji. Ovi su se snasli i prilagodili, poceli su vise stiskati visoko, tesko smo iznosili loptu jedan dobar dio. Arteta je na sve to dosta slabo odgovorio, odnosno nije odgovorio.
Ajde, uglavnom veseli forma Martinellija. Njegova najbolja utakmica godinama. Valjda ga taj udarac nece smetati ovih dana. Nastavio je igrati ali obicno to tek poslije natekne, kad se ohladi.. Ne bi cudilo da preskoci koji dan treninga. Ocigledno ga je zakocilo u drugom poluvremenu.