Arsenal F.C.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
savršeni marginalac
savršeni marginalac
Mali dioničar
Pristupio: 28.01.2011.
Poruka: 7.260
21. lipnja 2026. u 12:54

Već smo pisali kako se narativi brzo okrenu. Engleski mediji sad pozitvino pišu o utjecaju Sake i Ricea kao ponajboljih izvođača udaraca iz kuta. Više nije haramball.

Make Arsenal Great Again
blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.261
21. lipnja 2026. u 14:05

 Jbg, sad su i oni postali svjesni da bi to moglo napravit veliku razliku kad budu male margine u nokaut fazi. Jos ce za mjesec dana bit da svi moraju igrat tako.

Luis Garcia
Luis Garcia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2016.
Poruka: 4.929
21. lipnja 2026. u 15:19

Upravaodlazi je napisao/la:

Luis Garcia je napisao/la:

Sigurno je slucajnost lol

Netko od autora je sigurno veliki fan Arsenala.

Vidi cijeli citat

Zanimljivo mi je zato sto je sezona snimana tamo 2020 ili 2021 a kai i declan dosli 2023

Vidi cijeli citat

E to je vec jako zanimljivo...

 

Illuminati confirmed??

Miriše na titule
Upravaodlazi
Upravaodlazi
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.11.2019.
Poruka: 557
21. lipnja 2026. u 16:23

Luis Garcia je napisao/la:

Upravaodlazi je napisao/la:

Luis Garcia je napisao/la:

Sigurno je slucajnost lol

Netko od autora je sigurno veliki fan Arsenala.

Vidi cijeli citat

Zanimljivo mi je zato sto je sezona snimana tamo 2020 ili 2021 a kai i declan dosli 2023

Vidi cijeli citat

E to je vec jako zanimljivo...

 

Illuminati confirmed??

Vidi cijeli citat


Malo istraziva zena mu se zove gabby a kasnije ce se pojavit likovi saliba i bukayo😂

Iz mora se rodila, lipoton dušu mi vezala...
savršeni marginalac
savršeni marginalac
Mali dioničar
Pristupio: 28.01.2011.
Poruka: 7.260
21. lipnja 2026. u 18:49

Što je ovo ? Zona sumraka ??!!! 

Šta im učini Mikel 🤣🤣🤣

Make Arsenal Great Again
franjo17
franjo17
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.02.2009.
Poruka: 1.717
21. lipnja 2026. u 18:57

Nije treći sin Bradley....? as in Barcola???

"But the moment I've got a ball at my feet, I'm happy." - Thierry Henry
blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.261
22. lipnja 2026. u 10:51

 Bolje da je Morgan.

Mrzim sve
Mrzim sve
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 3.705
22. lipnja 2026. u 13:40

Treba ici po Rashforda. On i Morgan bi bili jaki upgrade, a ne bi trebalo puno prilagodbe.. 

Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.261
22. lipnja 2026. u 13:45

 Previsoka placa, a ne bi bia starter. Plus 40m Unitedu. Mozda ga Villa uzme.

 Btw Mokbel jucer pisa da ne moze zamisliti da se isprsimo i za Rogersa i Barcolu i potvrdia da zelimo i veznjaka i beka. Takodjer spomenia da se pocelo saputat o odlasku kapetana. Valjda ce to postati i glasnije.

[uredio blaise091 - 22. lipnja 2026. u 13:56]
blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.261
23. lipnja 2026. u 09:55

  Evo se HoA raspisa. Tajni igrac je Alvarez. Zelimo ga vec godinu dana. Ako ne uspije u Barcelonu, sta mi se ne cini vise vjerovatno, otvoren je za prec kod nas. Atletico je s druge strane zainteresiran za Gyokeresa i jos par nasih igraca. Pariz trenutno ne pokušava aktivno ga dovest.

 Jako dobar igrac, Arteta ga zeli. No ne bi volia opet neke drame s Barcelonom za godinu, dvije. Doduse tesko da ce si ga oni moc i tada priustit, kao sto ni sada ne mogu, ali onda isforsiraju igraca da javno trazi transfer samo kod njih da spuste cijenu.

  • Najnovije
  • Najčitanije