Ma i HoA kaze da je prioritet njemu Barcelona, no nakon sta su se zakrvili Atletico i Barcelona to bas vise nije izvjesno, plus sumnjam da Barcelona ima 150-200m osim na 17 rata. oni su to planirali da on napravi pritisak pa ga dobiju po nekoj diskontnoj cijeni, klasika. A mi smo mu kao ok fallback opcija po HoA ako Barcelona propadne. Plus jos mozemo Atleticu prodat i nekog igraca.
Rogers je za Villu jednako utakmica odigra lijevo i na desetci, za Englesku igra na desetci, nagadja se da je u stanju odigrat i onu Xhakinu rolu pod Artetom. Meni top igrac. Bolji od Alvareza jer znas da si dobia top performera za idućih 5-10g. Nesto slicno Rice-u kad smo ga kupovali, i kao i Rice skoro uvijek dostupan. Ne znaci da ce imat Riceov utjecaj na momčad no vec sad odlican igrac. Ulazi u prvih 11 komotno.
[uredio blaise091 - 23. lipnja 2026. u 14:12]