Arsenal F.C.

123
...
126312641265
blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.272
jučer u 20:52

Nevjerovatno, za te pare moze odmah veceras.

savršeni marginalac
savršeni marginalac
Mali dioničar
Pristupio: 28.01.2011.
Poruka: 7.268
jučer u 21:08

Digli se navijači Newcastlea na zadnje noge i odmah ide demantij nekog novinara sa SkySportsa koji prati sjeveroistok..

Make Arsenal Great Again
blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.272
jučer u 21:35

  Hm, a vidit cemo. S druge strane ti Goldberg kaze da smo zainteresirani za Paza, to je i HoA spominja, on je isto 60m.

  Takodjer je Jacobs ranije reka da Nwaneri odlazi sta je ocekivano, barem meni.

Mrzim sve
Mrzim sve
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 3.710
jučer u 21:40

savršeni marginalac je napisao/la:

Bruno G ima dogovor sa Newcastleom da može ići za 60 mil £ ako ne uđu u LP .

Vidi cijeli citat

Jel to nije bilo za proslu sezonu pa smo doveli Zubija?

Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.569
jučer u 22:37

Ugovor mu je do 2028. pa ako planiraju nešto zaradit morat će ga prodat. Pretpostavljam da ga novi ugovor tamo ne zanima.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
danas u 03:21

Hincapie i sluzbeno otkupljen od Bayera za 45M funti

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
savršeni marginalac
savršeni marginalac
Mali dioničar
Pristupio: 28.01.2011.
Poruka: 7.268
danas u 04:57

Mrzim sve je napisao/la:

savršeni marginalac je napisao/la:

Bruno G ima dogovor sa Newcastleom da može ići za 60 mil £ ako ne uđu u LP .

Vidi cijeli citat

Jel to nije bilo za proslu sezonu pa smo doveli Zubija?

Vidi cijeli citat

A ne znam. Moguće. 

Prošlu su se plasirali svakako.

Make Arsenal Great Again
blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.272
danas u 10:22

 Ipak smo jucer kontaktirali Newcastle kaze Romano. 55m, Newcastle ne zeli ni cut. No ako Bruno napravi pritisak, sta je izvjesno, bit ce zanimljivo. Ne znam da li ima klauzula. Ne vjerujem da cemo ic iznad 65-70. Morat ce mu dat neki mega ugovor ako ga misle zadrzat.

 Lako moguce da su nas kontaktirali njegovi agenti da se tu moze nesto napravit.

[uredio blaise091 - 26. lipnja 2026. u 10:25]
savršeni marginalac
savršeni marginalac
Mali dioničar
Pristupio: 28.01.2011.
Poruka: 7.268
danas u 10:36

Neće ga prodati za te novce , ali znači da su otvoreni za prodaju za prave novce. 

Make Arsenal Great Again
blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.272
danas u 10:47

Pitanje je sta su pravi, sumnjam da cemo dat ni 80m.

123
...
126312641265