feniks93 je napisao/la:
Dobra stvar u pobjedi Slovačke je što će oni napaljeno krenuti na Wales, a da su izgubili od Mađara već bi se polako opraštali od ambicije plasmana na EP. Prvi put nakon Italije 1995. i Danske 1997. imamo jako bitnu utakmicu u Splitu. Nadam se kako će naši i igrački ali i organizacijski ozbiljno shvatiti ovu utakmicu. Kao što je utakmica u petak pokazala kako nam trebaju mlade snage (Vlašić, Petković), tako je i ova jučer pokazala kako Rakitić, Kovačić, Kramarić i pogotovo Vrsaljko nisu još za otpisati. Kramarić bi one dvije Rebićeve prilike sigurno zabijo.
Vidi cijeli citat
ma da? kovacic ('94), vrsaljko ('92) i krama ('91) nisu jos za otpisat? pa do kad cemo ih trpit, vec su u drugoj polovici dvadesetih?!
[uredio Avtomatiq - 10. rujna 2019. u 12:03]