Barclays Premier League 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
15. svibnja 2012. u 07:41
gledam sad BBC i komentiraju skandal koji je Tevez napravio:



city se morao ispricavati 
>che<
>che<
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.03.2006.
Poruka: 3.248
15. svibnja 2012. u 07:59
Boli me kita i za City i za MU ali mi je drago kada neki drugi klub osvoji prvenstvo osim onih pretplaćenih.
O lijepa, o draga, o slatka slobodo,
dar u kom sva blaga višnji nam bog je do...
nips
nips
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.12.2005.
Poruka: 11.313
15. svibnja 2012. u 08:10
ali čekaj...zar je ovo tevez? pa pogle mu zube...nema šase...ili je u međuvremenu posjetija dentistu 
Šta je bura pokraj Maestrala, kad zapuva svaku mrižu para!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
15. svibnja 2012. u 08:16
a je, samo ga je sretno uvatila kamera 


ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.013
15. svibnja 2012. u 08:49
nips je napisao/la:
ali čekaj...zar je ovo tevez? pa pogle mu zube...nema šase...ili je u međuvremenu posjetija dentistu 
Vidi cijeli citat


konacno je poceo ulagat onih 200 000 € tjedno koje dobija...
Bergaz
Bergaz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.04.2011.
Poruka: 2.664
15. svibnja 2012. u 10:36
Je, Tevez je, gurnuo mu neki navijač to u ruke. Već se ispričao.
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.490
15. svibnja 2012. u 10:53
Još puno žganaca pojesti da bi se moglo sa Fergiem sprdati...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
15. svibnja 2012. u 10:57
Dejan NS je napisao/la:
Zidanes
Ovo sa brojanjem utakmica mi zaista ne ide u glavu...Covek je osvojio Premiership, a ovde se pljuje po njemu....

Po tome (vazne utakmice ove sezone) je SAF totalni bezveznjak...skor mu je, po tvojoj logici 0-10
btw. United je naslov izgubio bas na nevaznim tekmama kao sto su Everton kod kuce ili Wigan u gostima...
Da se razumemo, ja ga bas ne cenim previse, ali sta sam sve ovde imao prilike da procitam je zaista bez veze....
Ima tim i sirinu?
Ima i Pep tim, pa nije uzeo nista ove sezone....
Ima i Mourinho sve to, pa nije uzeo LS
Nego, ko je to najbolji na svetu na svojoj poziciji, a igra u Cityju?....zivo me interesuje
Vidi cijeli citat

Opet ti, SAF vadi Scholesa iz penzije, da bi popunio sredinu terena, a Manciniju na klupi sjedi De Jong. Na terenu u sredini jedan Yaya Toure, a ovamo Carick.

Daj mi reci u kojem to klubu ne bi David Silva, Yaya Toure i Kompany bili prvotimci?
Htio bi dodat Joe Harta koji je napokon pravi golman bez kiksa.

Ferguson je imao limitiranu momčad, rijetko je mogao birat 11, dok je Mancini vječno imao 2-3 opcije više, i to kvalitetne. Recimo jedan Adam Johnson bi dosao Liverpoolu samo tako. Fergie je kiksao u tome šta je vjerovao klincima, od Jonesa, Smallinga, Welbecka, Cleverleya, koji realno ne bi nikad imali nastupa da su u Citijevom dresu!

Pep i Jose su ispali od ekipa koje su iskusne, te nakrcane kvalitetom, što jedan Man Utd nije, pa švicarski šiptari su to dokazali!

Imaš tu jednog Rooneya, Nanija, Valenciju, Vidića, ali kad pogledaš koliko su skupa odigrali utakmica? Jako malo..


Bluebird
Bluebird
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.06.2010.
Poruka: 262
15. svibnja 2012. u 11:06
casio111 je napisao/la:
Jel istina da je neki šeik ili šta već ponudija navijačima Cardiffa da će im kupit klub i upumpat 100 miljuna funti u njega ako ga preimenuju u blue dragons ili tako nešto i ako promine boje dresa i grb i sve to?
Bili vi to prihvatili?
Vidi cijeli citat



Da istina je, dakle Malezijac trenutačni predsjednik kluba ponudio je 100 milijuna funti da klub promjeni boju dresa i grb u crveno, a mozda bi i mijenjao ime kluba - kao pod izlikom da se crvena boja kluba bolje promovira i prodaje u jugoistočnoj Aziji nego plava.   (valjda po uzoru na Man. Unt.)

Stvar je u tome što je klub (kao i svake sezone) pred bankrotom i nasušno treba lovu za spas - e sad on bi pare uložio u nadogradnju tj. proširivanje stadiona (nije mi jasno jer je stadion nov), poboljšanju trening uvjeta, izgradnju novih terena... Dok se sve to zbroji ostalo bi nešto love i za povećanje rostera i ponovni napad na Premiership.

Od kada pratim Cardiff, negdje od 2002. uvijek su imali čudake za predsjednike, prvi je bio Sam Hamman - ekscentrik, poznatiji kao predsjednik Wimbledon-a i čuvene Crazy Gang ekipe.
Za vrijeme predsjedavanja Wimbledonom u slučaju poraza tjerao je igrače da jedu u restoranu iznutrice, ovnove testise i da idu na operu.. Također nakon osvojenog FA kupa dao je rasprodati cijelu ekipu..

Uglavnom kada je došao u Cardiff napravio je odličnu ekipu, od prosječnog 4.-ligaša napravio je respektabilnog 2.-ligaša, navijači su ga voljeli.. Čak se zalagao da promjeni ime kluba u The Cardiff Celts i dresove u zeleno, što naravno nije prošlo.. Kada je otišao rasprodao je najbolje igrače: Earnshaw, Gabbidon, Collins, Kavanagh.. I ostavio veliki dug na kontu - 35 milijuna funti..

Poslje njega je došao Peter Ridsdale, poznatiji kao grobarom Leeds-a. Jedina pozitivna stvar koju je napravio je postavljanje Dave-a Jonesa na mjesto managera - koji je sa wheeling&dealing (kupuje za male novce, prodaje za skupo npr. Chopra došao za 500 tisuća funti, prodan iduće sezone za 5 milijona) napravio odličnu momčad i da njega nije bilo Cardiff bi sigurno danas tavorio u League 1. 
Naravno da je Peter i ovdje imao ekscesa, na Božić 2009. ponudio je navijačima povoljnije sezonske karte za iduću sezonu, a sav novac potrošio bi se zimsku kupovinu igrača. Naravno, novce je potrošio za "otplatu dugova"..  Klub je ubrzo prodao Malezijcu..

--> Što se tiće navijača - oni su podijeljeni, jedni su za instant uspjeh i promocija u Premiership i eventualni nastup u europi i crvene dresove dakako, drugi su za tradiciju i plavu boju. Ja sam za tradiciju.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
15. svibnja 2012. u 11:36
ko da Tevez zna šta piše na tome...engleski njemu ionako nije jača strana
  • Najnovije
  • Najčitanije