Barclays Premier League 2011/2012

szlaja
szlaja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.10.2002.
Poruka: 4.574
15. svibnja 2012. u 15:50
U ovogodisnjoj engleskoj ligi sa onakvom ekipom bi i Nikola Nikic uzeo prvenstvo. 

Mancini je obicni ljigavac koji je uzimao trofeje zahvaljujuci drugima (Inter-calciopoli, City-šeici i loši konkurenti)
05.06.1998.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.12.2005.
Poruka: 8.704
15. svibnja 2012. u 16:06
miha1 je napisao/la:
City nema igrače ekstra klase...
Vidi cijeli citat


ma daaaj...tko kaže ovo nema pojma o nogometu ili ne želi priznati sebi neke stvari

silva i kun su čvrsto u top 10 svijeta!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
15. svibnja 2012. u 16:21
kun u top 10? jest na menageru.

evo ovako iz glave 10 boljih od njega. robben, ribbery, messi, xavi, iniesta, ibrahimovic, van persie, ronaldo, rooney, villa.
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.490
15. svibnja 2012. u 16:25
Aguero je najbliži da bude među top klasama. Ostatak ekipe čine igrači koje u najboljem slučaju možemo nazvati dobrima. Među njima najbolji Silva i Nasri.

Al dobro, o tome sad možemo danima raspravljat.

U svakom slučaju mislim da je to da City nema igrače ekstra klase bliže istini nego da je Baloteli bolji od Rooneya i ne znam što sve nismo imali prilike pročitati. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.12.2005.
Poruka: 8.704
15. svibnja 2012. u 16:25
villa je ozlijeđen, pa kun upada na njegovo mjesto
Jale3
Jale3
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 5.240
15. svibnja 2012. u 17:48
Po ovoj vašoj priči od trenutka kada je Citty osvojio naslov izvodimo dva zaključka: Roster uniteda je bolji od rostera City-ja međutim bi SAF imao 15 bodova više sa timom City-ja da je na Mancinijevom mjestu... Imao bi omjer 33 pobjede i 5 remija bez poraza, gol razlika 123-14 i 104 boda....

U City-ju je jaka vezna linija (Nasri, Yaya i Sliva) i napad (Tevez, Kun, Mario i Edin) a nazad imaju samo kapitena Vincenta i Harta i donekle Richardsa. Po meni Zabaleta, Lescott (premda ovaj napreduje), Clichy (nista bolji od Kolarova), De Jong, Barry, Milner, Johnson, Kolo i ostali nisu baš na tom nivou. Treba im jak stoper da ne gube bodove ako im se ozlijedi VK i krilo poput Hazarda da naprave korak dalje. Međutim biće tumbanja u timu, na transfer listi bi trebali biti Johnson (nije dobar sa Mancinijem), Tevez (problematičan ali nije Italijan), Džeko (ne uklapa se u A sistem igre), Kolo Toure (ostario i pada na kvaliteti), Kolarov (Mancini više vjeruje Clichy-ju), Savić (on možda ode na posudbu), De Jong (nezadovoljan) i Milner (takodjer nezadovoljan) uz Ade-a, RSC-a i Bridgea koji su na posudbi. Sa tim parama bi mogli u kupovinu najmanje jednog klasnog napadača (plus vratiće im se Guidetti iz Feyenorda kao četvrti izbor napadača) uz već spomenutog Edena i klasnog stopera.

Umjesto kopiranja Barcelone bi morali ubrzati igru jer oni nemaju igrače da naprave presing kada je lopta u protivnikovim nogama niti mogu parirati Xavi-ju Iniesti i Messi-ju. Prekjuče su imali 20+ kornera, milion šuteva, 81% posjed ali su gubili do produžetaka. Spasi ih korner i nevjerovatna asistencija u padu kada su bili megaeuforični i igrači i gledatelji.
Barbie, Winx, Bratz, Hello Kitty, Dora...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 777
15. svibnja 2012. u 17:58
aguero je world-class igrač, možda ne među top 10, ali zabio je u prvoj sezoni u engleskoj 30 golova u svim natjecanjima, a kad ga vidite s loptom u nogama,  znate da je igračina.

a ako modrića mnogi nazivaju igračem svjetske klase, onda je tu sigurno i silva, koji je i bolji igrač, mada je fizički pao u 2.dijelu, kao i modrić.

kompany je klasa ne samo na terenu, već i kao čovjek.. na putu da bude jedan od dominantnijh stopera današnjice, ako to već nije...

tevez je budala, ali također world-class, kao i yaya toure..

potencijalni su balotelli, nasri i hart, koji su već igrači visoke klase, tako da city sigurno ima igrače svjetske klase.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.12.2005.
Poruka: 8.704
15. svibnja 2012. u 18:02
modrić igrač svjetske klase? ti mnogi su neznalice, a predvodi ih židak...

čak i da je (a je na mahove) "world-class", ja to ne priznajem.. neka se pokaže i u reprezentativnom dresu..onda može biti kompletan vrhunski igrač...
do tada nije ni u 50 na svijetu...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 777
15. svibnja 2012. u 18:10
ni po meni modrić nije igrač svjetske klase, ali kad bi uvaljao koji gol i asist više možda da, ali zaslužuje određeni respekt, po transfermarktu je mislim 11. igrač svijeta, što je opet nerealno, ali je nerealno reći da nije među top50.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
15. svibnja 2012. u 18:32
Modrić je jako dobar igrač, ali ima 30ak boljih. Je li bolji modrić ili su bolji Cech, Buffon, Casillas. Po meni su bolja ova trojica, ali da gradim momčad, kao stup bi prije uzeo Modrića koji bi mi bio motor momčadi nego vrhunskog vratara koji je ionako nemoćan ako pušta sa svih strana..... Plemeniti vezni imaju posebnu vrijednost, a Modrić je sigurno u top 10ak plemenitih veznih. Xavi, Iniesta, Pirlo, Cesc, Muller, Ozil, Silva, Lampard, Fabregas, Essien..... Modrić sigurno spada u društvo ovih igrača. Ali kad uzmemo sve pozicije ne terenu, Modrić je negdje oko ruba top 50.

U M. Citiyu su Tevez, Aguero, Silva, Balotelli, Hart, Kompany i Y. Toure su igračine. S Hartom je Engl. vjerojatno na duže vrijeme riješila problem vratara. City je uvjerljivo najjača momčad Premiershipa.
  • Najnovije
  • Najčitanije