Barclays Premier League 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.02.2008.
Poruka: 2.190
16. svibnja 2012. u 22:21
ma kruno jurčić je najbolji za pool 
to bi bio show...bilić za rusiju a krunek na otok ....:)
San Lorenzo
San Lorenzo
Mali dioničar
Pristupio: 25.05.2011.
Poruka: 9.633
16. svibnja 2012. u 23:14
zlikavac je napisao/la:
ma kruno jurčić je najbolji za pool 
to bi bio show...bilić za rusiju a krunek na otok ....:)
Vidi cijeli citat


Nemože Jurčić uspjeti u Premiershipu... trenerski prostor je premal...
https://www.youtube.com/watch?v=6WqNVfH-zNw
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.04.2008.
Poruka: 761
16. svibnja 2012. u 23:14
ja imam neki osjećaj za filing da bi za Liverpool odličan bio Paul Lambert
a i Škot je
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 777
17. svibnja 2012. u 00:02
engleski mediji zahuktavaju situaciju, neki pišu da se već kontaktiralo martineza i da je on red-hot favorit, koji je favorit i u slavnim engleskim kladionicama, dok drugi pišu da je glavni favorit AVB dok se također razmatra kontaktiranje kloppa i deschampsa...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.12.2005.
Poruka: 8.704
17. svibnja 2012. u 13:22
SEXOMAN je napisao/la:
...koji bi world-class igrac dosao u ekipu koja ne igra LP, koju ce opet teško izboriti s opet novim managerom s trenutnom konkurencijom. ..
Vidi cijeli citat


falcao?
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
17. svibnja 2012. u 14:49

Tevez ritira le scuse a Ferguson
"Sembra il presidente d'Inghilterra"





Tevez odbio ispriku Fergusonu za RIP

´Ispada kao da je on predsjednik Engleske´
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
17. svibnja 2012. u 14:55
WBA otpustio 4 igraca,medju kojima levog beka Shoreya, nekada veliki potencijal na levom beku, pre svega dok je igrao u Readingu, ali je posle stagnirao. Otpusten je i Somen Tchoyi, bivsi igrac Red Bul Salzburga.

imaju jos nekoliko igraca kojima istice ugovor ovog leta i to vrlo vazni Paul Scharner, koji verovatno ide i vezni Keith Andrews. Ostali su bez Roya Hodgsona i ovo leto ce biti vrlo vruce kod njih. Samo sa dobrom kupovinom i pametnim izborom novog trenera nastavice tamo gde su zapoceli prosle, pa nastavili ove sezone, a to je status stabilnog premierligasa
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
17. svibnja 2012. u 15:17
KORISNIK 007 je napisao/la:

Tevez ritira le scuse a Ferguson
"Sembra il presidente d'Inghilterra"





Tevez odbio ispriku Fergusonu za RIP

´Ispada kao da je on predsjednik Engleske´
Vidi cijeli citat



kakav imbecil, nit je ovaj englez, nit postoji predsjednik engleske
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.12.2005.
Poruka: 8.704
17. svibnja 2012. u 15:35
a nit u premiershipu igraju samo klubovi iz engleske...
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.428
17. svibnja 2012. u 15:55
Top 10 pojačanja ove sezone:

10. Mikel Arteta – Arsenal
9. Michel Vorm – Swansea City
8. Yohan Cabaye – Newcastle United
7. Yakubu – Blackburn Rovers
6. Paul Scholes – Manchester United
5. Juan Mata – Chelsea
4. Nikica Jelavić – Everton
3. Demba Ba – Newcastle United
2. Sergio Aguero – Manchester City
1. Papiss Demba Cisse – Newcastle United
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
  • Najnovije
  • Najčitanije