1
Pristupio: 15.06.2003.
Poruka: 1.513
05. kolovoza 2003. u 22:38
Fudbaler madridskog Reala i kapiten engleske reprezentacije Dejvid Bekam postigao je svoj prvi gol za "kraljevski klub" na prijateljskoj utakmici u kojoj su Madridjani pobedili Tokio sa 3:0.

Bekam, koji je u ovom prelaznom roku prešao iz Mančester Junajteda na "Santijago Bernabeu" za 25 miliona funti, postigao je vodeći gol za Real u 27. minutu u svom stilu - iz slobodnog udarca, pogodivši donji levi ugao.

Drugi gol za Madridjane postigao je Argentinac Solari (44. minut), posle dobrog prodora Portilja, dok je konačan rezultat postavio Ronaldo u 88. minutu.
Pristupio: 28.05.2003.
Poruka: 66
05. kolovoza 2003. u 22:39
Ne znam,nisam gledao cijelu utakmicu,ali mogu se kladiti da je svaki slobodan udarac bio Beckhamov.Mora se dokazati isplativost njegovog transfera.Ronaldov dribling i posljednji gol Reala,to je nogomet,a ne vrištanje curica na Beckhamovu novu frizuru.
Pristupio: 16.07.2003.
Poruka: 102
10. kolovoza 2003. u 00:13
Beckham jedino tako može dati gol,iz slobodnog drugačije i nezna.Kad primi loptu odmah je doda,ne radi nikakve prodore,ne zna driblati.Nije to nikakav igrač.Da igramo ja i on 1 na 1 ne bi ni došo do lopte zato jer ne zna driblati.Ali gol koji je dao je bio dobar!