danchy je napisao/la:
Ne moze se usporedivat njemacka s engleskom i spanjolskom ligom. Uz to, Suarez ima polufinale SP i osvojenu Copu, sto ima Lewandowski s repkom? Covjek cijelu ozbiljnu karijeru nije izasao iz Njemacke, dok je Suarez dominirao u 3 lige. Za mene koplje iznad Lewa, iako se to jos moze okrenuti do kraja karijera...
Vidi cijeli citat
tocno to
Suarez je igrao i igra na vecem nivou
Lew je punio samo bundesligase
a i Mandza ima LP sa zabijenim golom u finalu kao Lew.sto nista ne govori
Suarez je dominirao i dominira u ligi pored jednog Messia i Kikia,a koji oboje nikad nece igrat u bundesligi s lewom
[uredio KORISNIK 007 - 21. veljače 2021. u 13:29]
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!