Gledam Bayernovu vezu, Martinez, Sanchez, Tolisso, Goretzka, Thiago, pa ofenzivni dio Rodriguez, Gnarby, Coman, i moram priznati da su to u usporedbi sa drugim europskim top klubovima sve redom nedokazani ili igrači skloni ozlijedama, koje bi recimo Real, Barcelona i slični prije poslali na posudbu, da se kale negdje, nego uvrstili u prvih 11.
O Riberyu i Robbenu neću trošiti previše riječi, to su veterani čije je vrijeme prošlo još prije 5 godina, i nikome nije jasno što još uvijek rade u Bayernu.
Obrana se još čini sasvim u redu (osim što očigledno fali rezervni lijevi bek).
Za najviša ostvarenja (borbu sa Barcelonom, Juventusom i ostalim top klubovima za LP) njima bi trebalo po još jedno vrhunsko pojačanje u sredini (klasa poput Kroosa) i na krilu (recimo jedan Hazard).