DINAMO-MARIBOR

Pristupio: 09.02.2003.
Poruka: 552
06. kolovoza 2003. u 04:47
ako danas Dinamo odigra protiv Maribora kao sto je odigrao protiv Marsonije onda bi trebao lako proci, znam da Maribor i Marsonija nisu jednaki po kvaliteti ali ipak 7 golova nije malo u mrezi

prognoziram 2:0 za Dinamo

Poruka: 552
06. kolovoza 2003. u 04:48
ako danas Dinamo odigra protiv Maribora kao sto je odigrao protiv Marsonije onda bi trebao lako proci, znam da Maribor i Marsonija nisu jednaki po kvaliteti ali ipak 7 golova u mrezi nije malo

Pristupio: 29.03.2003.
Poruka: 146
06. kolovoza 2003. u 13:20
Ako Dinamo bude napaljen kao sto je bio protiv Partizana ''97 onda ce totalno pregaziti Maribor. Bolje bi bilo da su posao vec obavili gore, ali jos je 90 min. Budemo li opet igrali onako rezervirano kao prije 7 dana onda predvidjam prolaz Mariborcana. Treba veceras od prve minute pokazati tko je gazda na terenu i gdje se igra. Ukoliko nam krene, rani pogodak, onda prognoziram visoku pobjedu (4-0) i nevjerojatnu ekstazu na tribinama. Moramo im prirediti pravo paklo, pa nek si napune gace...
Pristupio: 28.05.2003.
Poruka: 66
06. kolovoza 2003. u 16:09
Mene je samo strah da Dinamo ne uđe potcjenjivački u utakmicu i već s mislima na 3.pretkolo.Ako pristup bude u redu,Dinamo će proći dalje,jer je pokazao da je bolja ekipa i trenutno su u vrlo dobroj formi.
Pristupio: 30.07.2003.
Poruka: 2
06. kolovoza 2003. u 17:36
prognoza !! dinamo - maribor 3 :0 za dinamo !!!!!!!!!!

Dinamo - Maribor 2:1

Ajme, koja utakmica! Gledao sam mali milijun tekmi, ali mi rijetko kada srce tako kucalo od nervoze zadnjih deset minuta kao veceras! Bravo decki! Dvije stative, Kranjcareva i Da Silvina nepotrebna nonsalancija, pa onaj balkanski primitivac Mitu, pa njegov kompanjon Karic na drugoj strani, pa fenomenalni Strok i Mikic, pa cisti penal za goste pet minuta prije kraja, pa sansa Komljenovica u 93., pa kad ce Dinamo dobit nekog golmana kojeg zasluzuje i jos mnogo mnogo toga. Bravo decki!
Poruka: 552
06. kolovoza 2003. u 23:11
svaka cast Dinamu na pobijedi, nije bilo lako ali bili su je zasluzili, tokom citave utakmice golman je bio najslabija tocka, Mijatovic je po meni bio odlican isto tako i Niko Kranjcar, sada se trebaju dobro pripremiti ako hoce da prodju Dinamo Kijev
Super!
Steta za Mitua, bio mi je najbolji igrac do iskljucenja. Ne znam sta se prigovara Dinamovom golmanu - kratak jeste, al je solidno branio. Onu jednu loptu je nesigurno hvatao, al sut je bio odlican (u prvom poluvremenu). Svaka cast Jurcevicu, totalno je pogodio sa Strokom.
Pristupio: 23.09.2002.
Poruka: 575
06. kolovoza 2003. u 23:35
Totalno loša psihološka priprema momčadi ide na dušu Jurčeviću jer Dinamo uopće nije bio spreman na situaciju s primljenim golom. Da nije bilo onogo Mijatovićevog slobodnjaka, izgubili bi utakmicu, a da u biti nisu ni počeli igrati. Kad su primili gol trebali su nastaviti mirno i graditi napade, a umjesto toga htjeli su postići gol iz tri poteza. Zato je bilo puno grešaka, zatim još veća nervoza koja vodi do novih grešaka itd. itd. Štrok je zbilja unio nešto mirnoće (umjesto Tomića koji je ovaj put bio strahovito loš), ali da nije bilo Mijatovića, Dinamo bi izgubio. Jurčević je pogriješio što u poluvremenu ili najkasnije početkom drugog Mitua nije poslao u tri p.izde mat.erine (doslovno, jer on drugo očito ne razumije) jer je cijelo vrijeme tražio taj crveni karton, a sudac je sudio domaćinski (svirao je gomilu faula za Dinamo koje nije morao suditi) i nije mu se imalo na čemu prigovarati. Mitua bi trebalo suspendirati na neko vrijeme jer je kompromitirao čistu pobjedu.
Pristupio: 17.10.2002.
Poruka: 5.657
06. kolovoza 2003. u 23:50
Ajde Tino j.ebiga sad, da je babi m.uda bila bi djed. Neka je ovako proslo, to je novo iskustvo za mlade igrace Dinama. Sve u svemu (i kad se uzima ona utakmica u Mariboru u obzir) Dinamo je potpuno zasluzeno u trecem pretkolu. Sad je protiv Dinama iz Kijeva sve moguce.
Joj pijan sam ko g.uzica, vec sam poceo drhtat ali na kraju ipak dobro zavrsilo (dovoljno se puta vec desilo da su nasi klubovi nesrecno ispadali).
Da Silva je zaista majstor, taj mladic je stvarno zvijerka!