Ludovic IX je napisao/la:
čudan način prodaje ulaznica..nisu pustili sve ulaznice za istok a otvaraju zapad gore..
Vidi cijeli citat
Istok 2,3,4 su rasprodani, tj. ima jos jedna ulaznica. U prodaji je istok 1, a ako se rasproda vjerujem da ce biti i istok 5. Nisu ludi da ne puste.
Meni je cudno da je kompletan zapad dolje bio u prodaji izuzev sektora 2 koji je pusten zajedno sa zapadom gore. Nek rade sta hoce, al ja sam racunao da je taj sektor rasprodan, a ipak nije. Usput, zapad gore nema 10 sektora, ima ih 6 sto znaci da je pusteno pola tribine u prodaju. Meni nelogicno da nisu pustili sektor 3-4 i onda 2 ili 5, tj. da se prodaju ulaznice na sredini tribine kao sto je sistem s istokom.