Vidi cijeli citat
Nama ti se to mora dogodit da se krene razmišljat.
Nema veze, šta je jedna tekma...
Sad će bbb sigurno pazit na te nedopuštene simbole.
A ja sam već i zaboravio koliko bi mi bilo drago da kresnemo tovare dole...
Toliko su nebitni na tablici da ih ni ne doživljavam.
I uopće nisam nabrijan na derbi.
ne znam kako je to moguće...
Hvala ovim lapanima što su me podsjetili na svoje komplekse.
Sutra se priznaje samo pobjeda, 3 boda i kući pjevajući.
Sve ostalo za ovaj dinamo je sramota.
[uredio Hipo - 02. travnja 2019. u 17:07]
uvijek objektivni hajdučkiplus: -Bradarić nije imao nikakvu namjeru igrati rukom lopta ga je slučajno pogodila i složit ćemo se s odlukom da nema govora o penalu. Beusan: -Najveća greška na utakmici, trebao je dosuditi penal zbog namjerne ruke.