Statisticki Izet je napisao/la:
Hajduk je klub koji ga je šikanirao kao zadnje smeće svojedobno i igrač radi kojeg je bila fešta dok je odlazio.
Već su ga jednom skoro uništili, sad je vjerojatno došao da dovrše posao na njemu.
Nije ni stvar Dinama, s 26 godina igrati u Hajduku vuče na ozbiljan manjak ambicija. Klubovi iz okruženja bi bar odigrali pokoju euro utakmicu više.
Vidi cijeli citat
Dinamo nikad ne bi pristao na ovakvu posudbu to je sigurno. Jer recimo da Hajduk dohvati drugo mjesto il se bori za prvo, Bradarić ti bude ključan igrač i onda 1.6. ode u Cagliari i ti tu nemreš niš. I ulaziš u Europi oslabljen na jako bitnoj poziciji. A Hajduk realno ne može dovest kao zamjenu jednako, a ni približno kvalitetnog igrača.
Dinamo bi eventualno nudio kupnju, a na to Cagliari nije htio pristat.