Statisticki Izet je napisao/la:
db je napisao/la:
ovo je nogomet kakav je dinamo igrao pod m.cvitanovićem i petevom.
Vidi cijeli citat
Ovo je nogomet nebitne utakmice s rezervnim sastavon
Vidi cijeli citat
nebitna utakmica s rezervnim sastavom je bila i u trondheimu?
nebitna utakmica s rezervnim sastavom je bila i u splitu?
čemu zavaravanje? forma momčadi nije bajna.
dinamo je u tri utakmice, protiv slabijih momčadi, zabio 2 gola, od čega jedan "nemogući šut" i jedan nakon ogromne pogreške protivničkog igrača (koji je u biti dinamov igrač). ako se nešto ne promjeni, atalanta odlazi sa punim plijenom iz zagreba. ako su probleme stvarale momčadi poput istre i hajduka, koje su niži kvalitativni rang u odnosu na dinamo, što će biti s momčadi koja je objektivno viši rang?
[uredio db - 14. rujna 2019. u 11:12]