Dresovi

123
...
939940941
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Jozo M. (48)
Jozo M. (48)
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.06.2022.
Poruka: 326
02. lipnja 2026. u 23:16

Evo s kojim dresovima igramo na SP, službeno:

Gaz97
Gaz97
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.04.2018.
Poruka: 1.719
05. lipnja 2026. u 09:05

Chelsea domaći za iduću sezonu 

https://store.chelseafc.com/en/chelsea-nike-home-stadium-shirt-2026-27/p-137736490380911368+z-8-4157748602

Uvijek mi se sviđao kad je samo lav umjesto grba

Prkos moćnome, zaštita slabome
Sejlor
Sejlor
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 28.530
05. lipnja 2026. u 21:37

kupi mliko, i dvi kile kruva
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.401
05. lipnja 2026. u 22:37

Ovaj je pobijedio na natječaju za najgori uradak?

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
kev
kev
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2010.
Poruka: 3.460
05. lipnja 2026. u 22:48

Plakati cemo za NIKE-om 

duda
duda
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2013.
Poruka: 1.120
05. lipnja 2026. u 22:57

Odličan dres

Nikad na zelenu granu
ginter
ginter
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.03.2015.
Poruka: 2.235
05. lipnja 2026. u 23:34

Ovo sam našao - po aktualnim UEFA pravilima klupski grb na dresu smije zauzimati najviše 100 cm² površine. Za okrugli grb to odgovara maksimalnom promjeru od približno 11,3 cm. Danas se ustalilo kod većine proizvođača oko 60–65 mm. Zadnjih 30 godina su sponzori postajali dominantan vizualni element na dresu, pa su grbovi smanjeni.

Navodno je Dinamo imao krajem sedamdesetih oko 8,5cm. Hajduk navodno čak 9,5cm.  Njemačka na Adidasovim dresovima na SP-a 1974., 1978. i 1982. imala vrlo veliki "orao", značajno veći nego danas. Bayern krajem sedmdesetih čak 9-10cm. 

 

 

 

"Kdor ne skače, ni Slovenc hej, hej ,hej"
kev
kev
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2010.
Poruka: 3.460
06. lipnja 2026. u 10:13

Sejlor je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Neznam cemu kemijanje i nadam se da ovo nije budući dres repke...imas kvadratiće i izmisljas toplu vodu negdje sam pročitao da je netko napisao ovaj dres u zelenoj boji top Meksički dres...ovo moze u najboljem slučaju biti dres za treninge ili slično

crooy3
crooy3
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.04.2018.
Poruka: 555
18. lipnja 2026. u 11:27

Nova Valencia, a zapravo isti dres kao prošle godine, samo su dodali ove crvene detalje

123
...
939940941
  • Najnovije
  • Najčitanije