Split1912 je napisao/la:

čim neko okrene u nizim ligama odma namjesteno daj ubijte se

Vidi cijeli citat

Ma smiješno više, a trebalo bi uvest i rigorozne kazne za suce kad sjebu, ali i za apsolutno sve predstavnike klubova u bilo kojem obliku kad kmeče kad treba.

Ovi iz Hrvaca i nakon Karlovca kmeče, a gledajući samo utakmice na Čavleku apsolutno najgora momčad ove sezone bez ikakve konkurencije. Ne kažem da su inače najgora momčad lige, imaš loš dan, sve pet, ali normalnu osobu bi bilo sram zinut uopće nakon takve utakmice - prvo poluvrijeme je moglo bit 9:0.

Forumi su druga stvar, tu će se uvijek trolat plus osobne antipatije ili predrasude prema ovom ili onom, ali službene osobe treba rigorozno kažnjavat.

A kaj se foruma tiče, garavi1980 ne da nudim okladu (uostalom ne bi je ni mogli provjerit) nego nudim glavu na panj da su jučer potpuno identičnu od A do Ž utakmicu odigrali Marsonia - Karlovac da bi već za vrijeme utakmice bio ovdje i pisao kako je strašno kako se krade za Karlovac.

Ode prijatelju glava onda.

Jako sam dobar s nekolicinom sudaca iz ove lige, i dobro znam šta se kome nudilo i kada. Tako da na tvom mjestu uopće nebi komentirao suđenje.

okrenu radnik 1-3

Nisam bio na tekmi (radna subota), tako da samo mogu napisati - 1/2...

Valjda će netko nešto više napisati..

Dan pravi za nogomet, a zbog praznika se okupio i solidan broj ljudi na tribinama.

Utakmicu je odredio rani crveni za Marsu, igrač gostiju izbija sam pred golmana koji prvo malo oklijeva pa onda kreće na njega i ruši ga. Crveni čist ko kuća.

Bez obzira, prvo poluvrijeme se igralo ravnopravno, a Marsa ne i prije gola imala jednu jako dobru šansu koju nismo iskoristili. Gosti su imali inicijativu, ali bez nekih izglednih situacija.

Drugo poluvrijeme, druga priča, gosti su ubacili u višu brzinu i već nakon par minuta izjednačili. Nastavilo se igrat većinom na Marsinoj polovici i pred kraj su uspjeli slomit otpor domaćina s još dva gola.

Ukupno gledano zaslužena pobjeda gostiju, ali ne bi to bilo to da ne moramo spominjati i suđenje.

U drugom poluvremenu dvije teške greške na štetu Marse, prvo kod rezultata 1:1, igrač gostiju glavom vraća loptu nazad, točno Mahmutu u noge koji kreće sam na golmana, pomoćni diže zastavicu.

Ma 2:1 Sivrić izvodi aut, zadnji igrač gostiju rukom štopa loptu ispred dva Marsina, dobija samo žuti.

Rekao bih da se igralo cijelu utakmicu 11 na 11 da bi Marsa vjerojatno izborila makar bod, ali to je već šta bi bilo kad bi bilo.

Drobilica za kičmu. Pokušat će Sulejmani.
KKMD
KKMD
31. ožujka 2024. u 12:10

Točno tako. I točno te dvije situacije. Sve rečeno. Pogotovo druga, jer prvo može biti i grubi previd, drugo je katastrofalna svjesna pogreška.

S tim da taj komentar ni onaj prošli nemaju nikakve veze s Radnikom koji je stvarno najugodnije iznenađenje i ekipa odlično igra i koliko god bih zbog navijačkih razloga volio da im padne ritam i da počnu zapinjati, apsolutno zaslužuju mjesto na kojem se nalaze.

Ali vječno kmečanje je druga stvar. U 21 kolu s Karlovcem je možda oštećeno samo Trnje. Ali se kmeči nakon svake utakmice i to urnebesno i u potpuno normalnim utakmicama kao što je ona s Grobničanom koji je imao dvije polušanse u 90 minuta, ali kad se u korist Radnika naprave dvije kardinalne pogreške onda je "bravo Radnik, super ste igrali". Haha.

Smiješno, ali koga veseli samo neka nastavi. Moja glava je i dalje potpuno bezbrižno na panju. Da su jučer igrali Marsonia - Karlovac i da se sve dogodilo isto - kmečalo bi se bez granica. Ne samo za očite pogreške na štetu Marsonije nego bi vjerojatno i crveni bio izmišljen.

Žao mi je i zbog Marsonije i zbog Radnika da se nakon inače skroz solidne i zanimljive utakmice uopće spominju suci, ali istovremeno mi je drago da se baš tako poklopilo i tako brzo. Čovjek koji nakon Grobničan-Karlovac doleti ovdje naricat o suđenju, a na Marsonia-Radnik ne vidi ništa sporno nema ni trunčicu objektivnosti. Samo neku svoju agendu.

[uredio KKMD - 31. ožujka 2024. u 12:17]
Garavi1980
Garavi1980
Poruka: 120
31. ožujka 2024. u 14:08

Joj, znaš onu tko o čemu kurva o poštenju, zato nemoj molim te izigravati tu neku poštenjačinu, i držati predavanja.

Ja u ovoj ligi nemam niti jedan klub, ne navijam za nikoga, niti imam razloga za kmečati. Ponavljam jako sam dobar s nekolicinom sudaca iz ove lige, i dobro znam šta se kome nudilo i kada. Tako da na tvom mjestu uopće nebi komentirao suđenje, jer prijatelju definitvno niste čisti (naravno niste jedini u ovoj ligi, ima ih još), ali o tome ovdje pričati i ići u detalje nije ni mjesto ni vrijeme jer bi bilo svega.

Ako je tko počeo kmečati to su navijači Karlovca u posljednje vrijeme, hoćeš ovdje, hoćeš na društvenim mrežama, ali ne o odlukama sudaca na utakmicama svoga kluba jer se to neće dogoditi, nego o odlukama na drugim utakmicama, dosta podsjećaju na nekoga dolje..

P.S. glava je pala s panja. a ti se dragi tješi.

čoban2343 je napisao/la:

Ima nas dosta što smo gledali utakmicu,Mahmutović je bio u opsadu prije,a iz auta ,nije bio zadnji igrač sa rukama,dali je mogao dati crveni?!možda bi mu i ja dao,jer je očigledno igrao,dali je to žuti ili crveni neznan

Ostalo sve u redu

Buško blato
Buško blato
Poruka: 151
31. ožujka 2024. u 14:50

Kakvo poštenje,pa u prvom kolu jesenskog prvenstva golman Karlovca napravi isto kao i Marsonijin i nedobije crveni karton,kakvo poštenje!

31. ožujka 2024. u 15:10

Prošlo je godina i godina otkad sam na ovom forumu pisao poruka i poruka, nažalost ne mogu se prijaviti na svoj stari račun, a i ne znam koji mi je mail tada bio. Uglavnom nemam namjeru pisati, samo bih se volio osvrnuti na ovo danas što se piše. Poznam forumaša KKMD, sigurno on i mene, ali moram reći da je strašno nerealan kada je riječ o nogometu i Karlovcu, shvaćam da je to njegov, odnosno naš klub da se bolje izrazim, ali svi u klubu, pa i mi navijači znamo i vidimo da nas suci tu i tamo poguraju, ne svaku utakmicu jer nema potrebe, ali da nam se pomoglo u par utakmica gdje smo dobili sudački poguranac, itekako da je, pa nećemo se pravit budalama. Tako je to, znamo tko stoji iza kluba, i svako ima svoj način i veze kako malo da pripomogne, a i ti vjerujem da to sve znaš, samo glumataš. Što se tiče Garavog vidi se da ne podnosi Karlovac i da je tipični provokator, ni on nije realan, a ovo što priča da je dobar sa sucima i da zna tko nije čist, tko što s kime i kada i gdje, gotovo sam siguran da blefira.

[uredio Gademz - 31. ožujka 2024. u 15:12]
čoban2343
čoban2343
31. ožujka 2024. u 15:25

Buško blato je napisao/la:

Bio sam na kontra strani pa nisam mogao dobro vidjeti je li Mahmut prije bio u zaleđu, činilo mi se da nije, ali nije nemoguće.

A što se tiče druge situacije, namjerno igranje rukom i sprečavanje gol šanse, po meni čisti crveni.

Ali opet kažem, pobjeda gostiju bila je zaslužena i me treba to umanjivati.

KKMD
KKMD
31. ožujka 2024. u 17:21

Gademz je napisao/la:

...

Nit glumatam, nit sam skrivao kad nas se guralo. Kaj je najsmiješnije najviše nas se guralo u prvoj Pamićevoj povratničkoj sezoni (još i prije njega) kad nismo uspjeli uć u kvalifikacije. Uopće mi nije nikakav problem priznat kad nečeg ima. I tu sezonu uopće nisam išao na stadion na proljeće jer mi je bilo gadljivo, što isto znaš ako me poznaješ i stvarno si redovit.

Ove sezone imamo jednostavno - dobro suđenje, utoliko što nas se ne krade. Jedino za Trnje se može reć da je oštećeno i to sam prvi ovdje sam napisao. Iako čak i na toj utakmici ni Karlovcu nije sviran čisti penal, ali mi smo gol zabili, a njima nije sviran čisti penal iz kojeg su mogli izjednačit i u zbroju za njih stoji.

Ja apsolutno mogu razumjet da postoji određena predrasuda za koju smo sami krivi iz ranije afere, ali komentirat ovu sezonu je besmisleno.

Možemo ić utakmicu po utakmicu, od 1. kola u kojem Ždralovi u Karlovcu imaju penal (ne kažem da nije bio, ali jedan od onih koji se izuzetno lako mogao i ne sudit) deset minuta prije kraja za izjednačenje, preko Kustošije i crvenog kartona u 1. minuti (tak se ne sudi kad nekom pomažeš - kad nekom pomažeš onda ne daš crveni kao jučer u Brodu), do Ploča u kojima je utakmicu preokrenuo penal za domaće (od te utakmice nisam vidio ništa, možda je čist kao suza - samo opet ukazujem na to da ne vidim di se to Karlovcu pomaže i gura ga se).

Tak da ajmo konkretno (ti, a slobodno i netko tko nije smiješno neobjektivan kao garavi, od njega me fakat ne zanima) - izuzevši Trnje koje sam i sam spomenuo, gdje smo to konkretno imali sudački poguranac i kako?

Ne kažem ovo nabrijano, dapače tu smo da raspravljamo. Osim što ako spomeneš Grobničan neću ni raspravljat, samo odoh :) Jer to je primjer najseljačkijeg hrvatskog nogometnog mentaliteta (ne aludiram na veličinu mjesta ima toga i po gradovima, a ima takvih i na Čavleku, tamo ih je samo bilo malo više) po kojem se od prve minute viče na apsolutno sve i stvara nezdrava atmosfera, a bez ikakvog razloga. Ali za ostale utakmice sam otvoren da čujem di smo to mi imali poguranac i kako.

[uredio KKMD - 31. ožujka 2024. u 17:23]