Danas dosta utakmica se igra gdje ekipe smjera ju na tablici

Križevci-Bjelovar

Mladost - Karlovac

Marsonija -Kustošija

Jadran- Grobničan

Eventualni negativni rezultati pojedinih ekipa , izbacuju Opatiju u prvi plan , poraz Kustošije u S.B. bi bio zaostatak 10 bodova što smatram nedostižno, kao i drugi koji bi mogli zaostati 6 bodova,

Vidi cijeli citat

Gdje će trčati 41 godinu ima, nije cijelu jesen igrao!?

nema frke za njega u ovom rangu i sa 41

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
gelo85
gelo85
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.11.2010.
Poruka: 1.892
24. veljače 2024. u 12:21

Ima Krle nos za gol,a penal će uvijek zabiti :)

24. veljače 2024. u 18:09

Vrijedna pobjeda Karlovca u Ždralovima 3:2. Radnik dobio Bjelovara 2:1. Marsonia - Kustošija 1:1. Jadran kiksao doma s Grobničanom (0:0).

Radnik i Opatija 33 boda, Karlovac i Jadran 30, Marsonia i Mladost 29...

25. veljače 2024. u 09:24

Nisam bio na tekmi, ali ono što sam čuo i malo gledao preko streaminga, bod svakome jučer u SB - pa ajmo reći i realan rezultat. Prvo poluvrijeme ništa uz jednu polupriliku gostiju, drugo sadržajnije, i u jeku napada Marse Kustošija dolazi u vodstvo. Nakon toga Marsa pojačava i zasluženo dolazi do izjednačenja. Što se tiče suđenja, korektno uz jedinu mrlju i to prije gostujućeg gola, ali gledajući sve mislim da se ni jedna ekipa ne može požaliti na suđenje. S obzirom na loše vrijeme, solidna posjeta - samo što brojke variraju u izvještajima, nekih 700 ljudi je bilo sigurno, i što se tiče dijela domaće publike, mislim da im je nepotrebno vrijeđanje gostiju, sudaca i ostalih aktera koji nisu vezani uz Marsoniju (u prijenosu je bilo dosta ružno za slušati).

Sve u svemu, bod protiv vrlo dobre Kustošije i nije tako loš, a sada slijedi slavonski okršaj protiv Belišća i utakmica koja uvijek ponudi neke svoje draži. Marsi nikad nije bilo lako u gradu papira, a ostaje za vidjeti kako će to izgledati u subotu, kada su nakon dugo godina uloge obrnute (Marsa pri vrhu, Belišće pri dnu). Samo ću reći neka nogomet pobjedi.

Garavi1980
Garavi1980
Pristupio: 16.02.2024.
Poruka: 120
25. veljače 2024. u 10:10

Karlovac odlična ekipa, i treba istaknuti kako s ovakvim suđenjem kakvo imaju iza sebe realan su favorit za osvajanje prvog mjesta.

KKMD
KKMD
25. veljače 2024. u 11:21

A kaj je jučer bilo sporno? Ograđujem se da nisam gledao prvo poluvrijeme (ali sam vidio golove i kod prvog karlovačkog nema ni govora o zaleđu što se moglo čut vikanje s tribina), ali u drugom potpuno normalno suđenje i apsolutno ništa sporno nije bilo.

A u Ždralovima se uvijek od 1. do 90. minute viče na suce, ne znači da je to realno.

Mladost je puno bolje izgledala u Karlovcu na početku prvenstva, tad su nesretno izgubili, jučer je Karlovac bio i puno bolji nego što rezultat pokazuje, samo je malo problematično da obrana ponekad zaspe, jer je kod oba gola bilo dosta i do obrane, kao i kod jedine šanse koju je Mladost imala nakon 2:3 u sudačkoj nadoknadi, kad im je Karlovac praktički narihtao zicer, srećom je čovjek loše puknuo.

Buško blato
Buško blato
Pristupio: 10.06.2020.
Poruka: 151
01. ožujka 2024. u 17:37

2:1 Opatija D.selo

penal za domaće u 71 minuti, na intervenciju pomoćnog da je igrač igrao rukom ??? gosti izjednačuju a domaćin u 87 daje gol za kon.rezultat, dvojben penal,