09. ožujka 2024. u 18:53

Split1912 je napisao/la:

pantigana je napisao/la:

Opatiju vodi Zoran Bogolin, trener i najveći sponzor kluba (suvlasnik uspješne trovačko- transportne tvrtke).

Njegovo poimanje je da je bitnije iskustvo nego mladost, zato ima u ekipi pretežno starije, ali prekaljene igrače, igrače koji su igrali i Eurokupove, poput Prskala, Matića, Ajayia, ima igrače s bogatim prvoligaškim iskustvom pout Grujevića, Grafa. Dodao bi i par mlađih poput Kordića, Kožića, Arapovića, Kašikovića, Pozderca. Jedina "mana" je da je cijena igranja na ovoj razini da moraju igrati njegovi sinovi koji, ruku na srce nemaju kvalitetu za ovaj, a kamoli za viši rang natjecanja. Nije mu teško nagradit igrače i mislim da uz Karlovac njegovi igrači imaju najvia primanja u ligi. Cilj mu je prva liga (bivša druga), još k tome u gradu je prošao projekt obnove stadiona u Opatiji da se može igrati prva liga (umjetna trava poput stadiona u BIjelom Brdu). Mali stadion igralište minimalnih dimenzija za taj rang, gdje će gostujućim ekipama biti još i puno teže. Vedri se nad nogometom u Opatiji.

Za prva dva mjesta boriti će se Opatija, Karlovac, Ždralovi, Bjelovar, Jadran LP, Kustošija i Radnik...

Vidi cijeli citat

koliko se sjećam u Opatiji su bile problem i tribine dali će tu išta radit jer nije bilo mjesta koliko se sjećam? zasto ne urade novi teren iznad Opatije ima puno mjesta

Raditi će se i nove tribine ispod kojih dolaze nove prostorije kluba. Cijeli projekt je usaglašen s ljudima iz HNS-a, da zadovolji kriterije drugog razreda HR nogometa.

Što se tiče nove lokacije za stadion, grad je takva lokacija da nema tako velike površine pa bi se trebao graditi daleko od grada, kao da Hajduku naprave stadion u Dugopolju.

Realno,Opatija ima najbolju momčad i prvi su favoriti

Taj teren u Opatiji,to je baš jako natiskano,bit će zanimljivo kako će to izgledati.S obzirom na ulaganja,Bogolin zaslušuje neki mini stadion

Pratiteljnogometa
Pristupio: 07.06.2022.
Poruka: 526
10. ožujka 2024. u 09:44

Porazom od Dragovoljca i pobjedom Krka protiv Hrvaca, mislim da je zapečačena sudbina Belišća u ligi - iduće sezone (i tko zna koliko još sezona), Treća liga lstok! Naprosto ne vjerujem da se nešto u preostalih 12 kola može promijeniti. I tako, povodom 140 godina mjesta Belišće, a za 105. rođendan NK Belišće, grad klubu uručuje nagradno putovanje u niži rang. Živjeli!

Križevčani nisu zadovoljni jučerašnjim suđenjem

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
Buško blato
Buško blato
Pristupio: 10.06.2020.
Poruka: 151
10. ožujka 2024. u 12:48

Raul2000 je napisao/la:

Tko će biti zadovoljan  sa suđenje  ovom rangu, tu se nezna šta je prekršaj,šta je igra ruke, tko je bliže i da ovim u crnom , svaka čast pojedincima

A ovi što mašu to je priča za 100€

KKMD
KKMD
Pristupio: 19.08.2004.
Poruka: 3.894
10. ožujka 2024. u 14:54

Osobno sam od Bjelovara očekivao više i sad polako to počinje pokazivat, ali ova sezona je za njih odavno gotova. Oni za drugim mjestom zaostaju 16 bodova, nema teoretske šanse da to nadoknade. Da sad dobiju sve do kraja ne bi 3-4 momčadi iz vrha ostale bez 16 bodova u ostalim utakmicama.

Prvih 7 je u igri, a osobno mislim da će o prva dva mjesta odlučivat Opatija, Karlovac i Kustošija.

Marsonia - Opatija 1:4 (0:1)

Na kraju težak poraz Marse na domaćem terenu od objektivno kvalitetnijeg suparnika, iako prvih 40ak minuta nije uopće upućivalo na to, ali eto gol u 45.+2 i odlučniji ulazak gostiju s Kvarnera u 2. poluvrijeme su učinili svoje.

Ukratko - veći dio prvog poluvremena Marsonia je bila bolji takmac na utakmici, te je imala nekoliko šansi od kojih se mogu istaći one Mahmutovića i Milanovića. Na samom kraju poluvremena Kožić s 20ak metara puca nisko po zemlji i pogađa u donji desni kut golmana Domovića za 0:1. U 2. poluvremenu Opatija ubacuje u višu brzinu, te u 52. minuti s nekih 15ak metara na sličan način Grujević matira Domovića za 0:2. Par minuta kasnije preko Ivandića Marsa smanjuje na 1:2 i praktički to je to što se tiče Marse za ovu utakmicu. U želji za izjednačenjem, Marsa dobiva gol za 1:3 i praktički priča je gotova. Do kraja utakmice Marsa ostaje bez Akšamovića (2 ŽK) i prima i četvrti gol za konačnih 1:4.

Opatiji čestitke na zasluženoj pobjedi, a Marsa će priliku za popravak imati protiv Dugog Sela, koje je jedno od blagih razočarenja ove sezone. Realno, Marsonia je favorit za 3 boda, ali u ovoj ligi svatko može svakoga dobiti.

Što se tiče posjeta - s obzirom na relativno loše vrijeme, nekih 700injak gledatelja je promatralo jedan od derbija kola.

Garavi1980
Garavi1980
Pristupio: 16.02.2024.
Poruka: 120
10. ožujka 2024. u 19:54

KKMD je napisao/la:

Apsolutno se slažem, vodeća mjesta će uzeti one momčadi koje najviše rade sa sucima.

Svaki klub ima svoja dva, tri suca koji su na zadatku kada je najpotrebnije, ne može biti slučajno da jedan sudac sudi jednom klubu na dva uzastopna teška gostovanja.

Garavi1980
Garavi1980
Poruka: 120
10. ožujka 2024. u 20:08

Nažalost po mene posao me za vikend odveo u Dugo Selo, loša utakmica, gosti malo bolji, i po meni oštećeni za nesvirani kazneni udarac pred kraj susreta.