Pristupio: 19.08.2004.
Poruka: 3.894
15. ožujka 2024. u 23:54

Opatija se polako odvaja.

Danas: Opatija - Dragovoljac 1:0, Kustošija - Ždralovi 1:1 (Kustošija izjednačila u 94.), Karlovac - Krk 0:0.

Otočanima sasvim zasluženo bod u Karlovcu, čvrsta momčad koja se dobro brani. I pomalo neprimjetno u četiri kola proljeća, od čega tri gostovanja, nisu izgubili nijednu utakmicu, tako da zasad svakako djeluju kao ekipa koja bi trebala pobjeći od dna.

Raul2000
Raul2000
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 14.881
16. ožujka 2024. u 10:20

Krk je na 5 utakmica bez poraza ako računamo bod koji su uzeli u Pločama u zadnjem kolu, u najgoroj situaciji su Jadran i Belišće zasada

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
KKMD
KKMD
16. ožujka 2024. u 12:31

Točno, znači 5 utakmica od čega 4 gostovanja, između ostalog u Pločama i Karlovcu i nijedan poraz. U svakom slučaju za sve čestitke.

Jučer nimalo opasni, ali jako disciplinirani u obrani, Karlovac je skoro jedinu pravu izgrađenu šansu imao u 1. minuti malo i na prepad, sve ostalo većinom udarci iz daljine, tek pred kraj opet 2-3 malo zrelije šanse, ali Krk se obranio i svakako zasluženo nosi bod.

gelo85
gelo85
Pristupio: 02.11.2010.
Poruka: 1.892
16. ožujka 2024. u 13:03

Problem Krka je što ne može prema naprijed skoro ništa kreirati.Za obranu nema brige dok je Vargić tu.

Pratiteljnogometa
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.06.2022.
Poruka: 526
16. ožujka 2024. u 18:48

A koji je problem Belišća, zna li tko? Ne mogu zabit, al zato dobrano mogu primit!

KKMD
KKMD
16. ožujka 2024. u 19:30

Porazi i Jadrana i Marsonie, posebno Brođani kiksali, Radnik uspješan u Belišću: Bjelovar - Jadran LP 2:1, Marsonia - Dugo Selo 1:2, Belišće - Radnik 0:2.

Vrh ljestvice: 1. Opatija 42, 2. Radnik 39, 3. Karlovac 34, 4. Ždralovi 33, 5. Jadran LP 32, 6. i 7. Kustošija i Marsonia 31.

Opatija ima sedam uzastopnih pobjeda i to sve govori. Zasad djeluje kao glavni favorit za prvo mjesto, prvenstveno zbog bodovne razlike. Mislim da će se Križevčani i Karlovčani boriti za drugo mjesto u konačnici, iako nikog od ovih ne treba otpisati, osim možda Marsoniju za koju mi se čini da nije previše ni zainteresirana za viši rang.

Borba za izbjegavanje kvalifikacija: 8. Bjelovar 23, 9. - 11. Grobničan, Hrvace i Dragovoljac 22, 12. i 13. Dugo Selo i Trnje 20, 14. Krk 18.

Bjelovar je tu čisto zbog trenutne bodovne situacije, oni sigurno neće imati nikakvih problema. Ostalo također prilično otvoreno.

Najugroženiji i zasad izgledni favoriti za izravno ispadanje: 15. Jadran Poreč 13, 16. Belišće 12.

S tim da Porečani pokazuju neke znakove života na proljeće, dok Belišće djeluje kao da su se već pomirili sa sudbinom.

U sljedećem kolu jedan od najvećih derbija sezone: Radnik - Opatija u Križevcima. Karlovac na ne baš bezbrižnom gostovanju kod Grobničana, Ždralovi i Jadran LP s čistim zicerima doma protiv Belišća i Porečana, Kustošija kod Trnja, Marsa kod Dragovoljca.

Garavi1980
Garavi1980
Pristupio: 16.02.2024.
Poruka: 120
16. ožujka 2024. u 23:50

Tko je danas bio u Brodu sve zna, makar znalo se i prije šta bude i kako bude. Vraćanje dugova, pa samim time iz kluba nisu htjeli ni prenosit ovu sramotu.

mbule
mbule
Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 4.002
17. ožujka 2024. u 08:53

Mislim da će se mnogi složiti s konstatacijom iz posta prije, pogotovo oni koji su bili jučer popodne na tekmi u SB. Marsonia jednostavno loše odigrala cijelu utakmicu, te kad se uzme u obzir sve Dugo Selo je jednostavno iskoristilo ono što im se nudilo.

Marsonia se očito pomirila da od 1.NL nema ništa, iako je to bilo izvjesno i nakon neodržane bijelo -crne noći, koja je otkazana radi manjka interesa, a koja je ustvari trebala biti donacijska večer za klub. Kad se uzme u obzir činjenica da se ovo proljeće od domaćih 9 bodova uzeo samo 1, i laiku bi bila jasna činjenica da ništa od borbe za vrh. Marsa polako zauzima mjesto na ljestvici kojoj joj realno i pripada, a to je neka sredina, uz činjenicu da je ostanak u 2.NL gotovo siguran. Dakle kako se na tribinama moglo čuti, odraditi sezonu do kraja bez puno stresa za sebe, a vjv i za kladionicu.

Što se tiče jučerašnje tekme - nema se što puno pisati, utakmica ravnopravnih takmaca gdje je Dugo Selo iskoristilo ponuđeno i ode doma s 3 boda. Prvo poluvrijeme, Marsa za nijansu bolja, ali najbolju priliku preko Mahmutovića u 37.minuti nije pretvorila u vodstvo. U drugom poluvremenu, malo bolja igra obje ekipe, naročito gostiju, te u 54. minuti gosti vode nakon gola koji ide i na dušu domaćem vrataru Domoviću. Marsa izjednačuje u 71. minuti preko Ivandića, te u tom trenutku su svi mislili da će Marsa uspjeti okrenuti rezultat i slaviti protiv DS. Međutim, gosti predvođeni igračem utakmice, golmanom Barjašićem su imali druge planove, i u 84. minuti nakon polukontre Miškić postavlja konačnih 1:2. Nakon toga Mahmutoviću gostujući vratar brani opravdano dosuđeni KU i spriječava novo poravavanje rezultata.

Čestitke Dugom Selu na pobjedi, mislim da oni ne bi trebali brinuti brige oko ostanka u ligi, ekipa čisto korektna za ovaj rang natjecanja, a Marsonia se može malo zapitati gdje je zapelo ovo proljeće (valjda nisu financije problem). Što se tiče suđenja, lijepo je bilo vidjeti jučer žensku sudačku četvorku, nije bio neki pretjerani zadatak odraditi jučerašnju tekmu, par odluka uvijek se može tumačiti na različite načine, ali sve u svemu jedno od boljih suđenja ove sezone u SB. Što se tiče posjete, manja nego na tekmama protiv Kustošije i Opatije, neka procjena 300injak ljudi, izgleda da ni ljudima nije do dolaska na tekmu ako se ne boriš za vrh, a i krenule su s natjecanjem i ostale lige na području grada i šire okolice.

Marsi sad slijede 2 tekme koje nisu baš idealne za ovo stanje u kojem su trenutno, prvo u petak HD na gostovanju, te na Veliku subotu hit ovogodišnjeg prvensta Radnik doma. Valjda će se uspjeti uzeti koji bod i čisto malo uljepšati ovo tmurno proljeće.

Marsonia
Marsonia
Pristupio: 06.09.2007.
Poruka: 705
22. ožujka 2024. u 18:23

Sve si ti to lijepo elaborirao, ali post prije tebe je s puno manje riječi opisao šta se realno tsmo događalo. Dugo Selo ubjedljivo najlošija ekipa koja je gostovala u Brodu i ne bi pobijedili u 10 utakmica da nije bilo kako je bilo.