Ante_G je napisao/la:
oće li bar sutra biti normalno suđenje? da ne bude problema ko prošli put. pa nije valjda taj sudac tako skup, platite nekoga ko zna!
Vidi cijeli citat
s obzirom da si novi...
napisao si da jedva cekas
prvo kolo....pa sad pišeš o lošem sudjenju
prošlo kolo...pitaš hoće li
sutra biti normalan sudac. znači da je tvoja ekipa igrala sva tri kola, odnosno igrat će skupa s ovim kolom sutra. znači da si iz MMK ili iz Ratnih zločinaca, to su jedine ekipe koje će imati 3 utakmice. A nisi sigurno nitko od njih, ne znam zašto ali čini mi da nisi. eventualno netko iz abedije ekipe ali sumnjam?
znači da nas sve za*ebavaš lagano. suci su odlični, pogotovo onaj što je sudio šampinjoni-bosanka! maestralno

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.