El Clasico

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.11.2008.
Poruka: 1.995
25. travnja 2011. u 19:13
znaci podjednako su oslabljeni. To me zanimalo, hvala
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.08.2010.
Poruka: 165
25. travnja 2011. u 20:45
Gold Dragon je napisao/la:
znaci podjednako su oslabljeni. To me zanimalo, hvala
Vidi cijeli citat

Dodao bi još da Ronaldo, Ramos, Di Maria i Albiol imaju žute kartone, što će sigurno probati iskoristiti igrači Barcelone, tj. provocirat će ih

Rhaegal
Rhaegal
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.08.2007.
Poruka: 852
25. travnja 2011. u 22:05
kora od banane je napisao/la:
Gold Dragon je napisao/la:
znaci podjednako su oslabljeni. To me zanimalo, hvala
Vidi cijeli citat

Dodao bi još da Ronaldo, Ramos, Di Maria i Albiol imaju žute kartone, što će sigurno probati iskoristiti igrači Barcelone, tj. provocirat će ih

Vidi cijeli citat



sva sreca pa su prva tri poznata da imaju "dugi fitilj"
[uredio Rhaegal - 25. travnja 2011. u 22:10]
burek1983
burek1983
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.01.2011.
Poruka: 4.185
25. travnja 2011. u 22:14
Real ima jos prednosti
Priliku nastaviti pozitivan niz pred svojim navijačima.
Također treba uzeti u obzir i umor kod barceloninih igrača,zbog nedostatka produžene klupe.
U Realu uvijek netko sposoban moze uci s klupe...volio bih osobno vidjeti Kaku.

jeli netko zna kako stoje barcini igrači sa kartonima?

Rhaegal
Rhaegal
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.08.2007.
Poruka: 852
25. travnja 2011. u 22:18
burek1983 je napisao/la:
Real ima jos prednosti
Priliku nastaviti pozitivan niz pred svojim navijačima.
Također treba uzeti u obzir i umor kod barceloninih igrača,zbog nedostatka produžene klupe.
U Realu uvijek netko sposoban moze uci s klupe...volio bih osobno vidjeti Kaku.

jeli netko zna kako stoje barcini igrači sa kartonima?

Vidi cijeli citat


niko nema kartone, tj jedino ak neko pobere crveni ne ce moci igrat na camp nou
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 777
26. travnja 2011. u 00:26
Mislio je na jaču klupu ... jer barca je dobila osasunu kuci 2:0, dok je Real naguzio valenciu u gostima 3:6

A i nemaju kartona jer im suci znaju progledat' kroz prste, a i  mislim kad ih vidis onako male, svi 1,60cm,kako bi mogli naudit nekome ...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 777
26. travnja 2011. u 00:38
Tko je napisao dječaci?! To su ljudi od 1,60cm ahahahahah
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 777
26. travnja 2011. u 00:47
Očito te tih 5:0 tješilo kad je Real uzeo Kup kralja porazivsi barcu ...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 777
26. travnja 2011. u 01:07
Ahahahah kup mozda je nebitan al' trofej je trofej i to jos na ustrb barce koja je porazena u finalu.




Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 777
26. travnja 2011. u 01:10
Duče je napisao/la:
SEXOMAN je napisao/la:
Očito te tih 5:0 tješilo kad je Real uzeo Kup kralja porazivsi barcu ...
Vidi cijeli citat


A tebe tješi taj dosad Realu "nebitni" kup ( pa "puštali" ste Alcron da vas ponizi 4-0, sjećaš se sexi) sad kad vam je Barca po treći put zaredom uzela Primeru 
I to ste ga dobili "na guzove", za razliku od tih 5-0 kad su "mali" samljeli "velike"
Vidi cijeli citat

Kome NAMA ?!

Meni barca nije uzela nista... 
Smanji doživljaj dječače, nit' sam ja Madriđanin, nit' si ti katalonac.
[uredio SEXOMAN - 26. travnja 2011. u 01:10]
  • Najnovije
  • Najčitanije