El Clasico

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.03.2011.
Poruka: 3.862
27. travnja 2011. u 22:09
Žalosno je šta je Mourinho napravio od Reala....
Pepe zasluženi crveni
Mean Machine
Mean Machine
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.02.2007.
Poruka: 608
27. travnja 2011. u 22:09
Ipak Dani Alves nastavlja?

"I like the look of Mourinho, there's a bit of the young Clough about him. For a start, he's good-looking and, like me, he doesn't believe in the star system. He's consumed with team spirit and discipline." Brian Clough
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
27. travnja 2011. u 22:09

kakva sirovina pepe.

mada, recimo trebao je i pedro izletit radi dva simuliranja. tako da me cudi sto je dao direktni crveni. dao bi ga i ja za ovakav start, ali ga vecinom ne daju u ovakvim utakmicama...

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.393
27. travnja 2011. u 22:09
Ode i Žose 
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.11.2007.
Poruka: 9.585
27. travnja 2011. u 22:10
a sad REALity show
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
27. travnja 2011. u 22:10
udarac je bio,vjerojatno opravdan crveni
ali nekako se nemogu otet dojmu da udarac nije bio ni izbliza takav kako ga je alves prikazao....ali mislim da je crveni opravdan jer je start bio prljav pa nebitno jer udarac bio jak ili ne
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
27. travnja 2011. u 22:10
Mean Machine je napisao/la:
Ipak Dani Alves nastavlja?

Vidi cijeli citat

Čudesno se oporavija, ka i većina njegovih suigrača nakon padova.

A di je sad žuti karton?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.03.2011.
Poruka: 3.862
27. travnja 2011. u 22:10
auu, kakva će tek bit sad konferencija za novinare, jedva cekam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.07.2009.
Poruka: 333
27. travnja 2011. u 22:11
Mean Machine je napisao/la:
Ipak Dani Alves nastavlja?

Vidi cijeli citat

a sta je trebao??
bili bi svi zadovoljni da je ostao bez noge !jadno!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2011.
Poruka: 222
27. travnja 2011. u 22:12
pogledaj sad alvesa leti terenom.udrio ga u štitniik a on  ko da mu je nogu slomio
  • Najnovije
  • Najčitanije