El Clasico

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
27. travnja 2011. u 22:56
šta opet suci krivi za poraz Reala?


malo ste se zaletili dragi moji
Barca je zaslužila malo više respekta i uvažavanja jer nisu već 6-7g u vrhu na lijepe oči,pogotovo Barca nakon poraza u najmanje bitnom natjecanju od tri(LP,Liga,Kup) nije zaslužila omalovažavanja i  sahrane
dragio mi je za Messija,kakav slalom,svaka čast
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
27. travnja 2011. u 22:57
ma mourinho je među 3 najbolja trenera na svijetu.. al mogao je čovjek ruku pružiti guardioli.. ne bi ga ubilo
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.11.2008.
Poruka: 1.995
27. travnja 2011. u 22:57
Tjeri Anri je napisao/la:
Gold Dragon je napisao/la:
Koja provala Stimca kada te netko u rame "spontana reakcija je da se primis za glavu" LOM
Vidi cijeli citat

pa tako je i bilo.udario ga u rame ovaj 5 minuta se izlezavao i drzao za glavu.jos se trebao praviti da se unesvjestio i mozda bi bio jos koji crveni
Vidi cijeli citat


Pa to nije spontana reakcija TO JE GLUMA, popljuvo sam ga zbog toga jer mi se to gadi! Najgore je to sto se to klince u juniorima uci da glume i da padaju!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.03.2009.
Poruka: 387
27. travnja 2011. u 22:58
barca rutinski!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.10.2009.
Poruka: 154
27. travnja 2011. u 22:59
Gold Dragon je napisao/la:
Tjeri Anri je napisao/la:
Gold Dragon je napisao/la:
Koja provala Stimca kada te netko u rame "spontana reakcija je da se primis za glavu" LOM
Vidi cijeli citat

pa tako je i bilo.udario ga u rame ovaj 5 minuta se izlezavao i drzao za glavu.jos se trebao praviti da se unesvjestio i mozda bi bio jos koji crveni
Vidi cijeli citat


Pa to nije spontana reakcija TO JE GLUMA, popljuvo sam ga zbog toga jer mi se to gadi! Najgore je to sto se to klince u juniorima uci da glume i da padaju!!!
Vidi cijeli citat

Bilo je i Marcelovo gaženje u petercu, al nije ležao 5 minuta.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.11.2008.
Poruka: 1.995
27. travnja 2011. u 23:00
Eric Delko je napisao/la:
šta opet suci krivi za poraz Reala?


malo ste se zaletili dragi moji
Barca je zaslužila malo više respekta i uvažavanja jer nisu već 6-7g u vrhu na lijepe oči,pogotovo Barca nakon poraza u najmanje bitnom natjecanju od tri(LP,Liga,Kup) nije zaslužila omalovažavanja i  sahrane
dragio mi je za Messija,kakav slalom,svaka čast
Vidi cijeli citat


Suci, kaj nije mesar kriv? I bez toga Real bez da zabije 2 gola nije mogao proci  BArcu jer su doma prejaki. Pickasta taktika koja Real ismijava a ne da ih se ljudi boje kao nekada galaktikosa, sada se boje Barce

Mogao bi Murinjo opet postat special 5 imam dojam da ce zestoko dobit porciju na Nou Campu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2011.
Poruka: 1.380
27. travnja 2011. u 23:00
Da čujem,šta su sad suci krivi?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
27. travnja 2011. u 23:01
juruncina je napisao/la:
Da čujem,šta su sad suci krivi?
Vidi cijeli citat


Što su dozvolili da se tebi ne ugase aparati

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.10.2009.
Poruka: 154
27. travnja 2011. u 23:02
juruncina je napisao/la:
Da čujem,šta su sad suci krivi?
Vidi cijeli citat

Što nisu dali više crvenih kartona
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.11.2008.
Poruka: 1.995
27. travnja 2011. u 23:02
straus je napisao/la:
Gold Dragon je napisao/la:
Tjeri Anri je napisao/la:
Gold Dragon je napisao/la:
Koja provala Stimca kada te netko u rame "spontana reakcija je da se primis za glavu" LOM
Vidi cijeli citat

pa tako je i bilo.udario ga u rame ovaj 5 minuta se izlezavao i drzao za glavu.jos se trebao praviti da se unesvjestio i mozda bi bio jos koji crveni
Vidi cijeli citat


Pa to nije spontana reakcija TO JE GLUMA, popljuvo sam ga zbog toga jer mi se to gadi! Najgore je to sto se to klince u juniorima uci da glume i da padaju!!!
Vidi cijeli citat

Bilo je i Marcelovo gaženje u petercu, al nije ležao 5 minuta.
Vidi cijeli citat


gledam Barcu samo ostalo cmu komentirat, Barca je za mene ideal ali ima mrljetine Buskets i Pedra. Xavi je bog i amen
  • Najnovije
  • Najčitanije