El Clasico

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
27. travnja 2011. u 23:18
cuj ovih pobijedio je nogomet HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH reko bi veliki und, i ja bi se slozio
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
27. travnja 2011. u 23:18
Jbg ljudi, ja ostajem pri svome, iako su mi Crveni vragovi dragi, navijaću za Real u finalu
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
27. travnja 2011. u 23:19
ultras VK je napisao/la:
Jbg ljudi, ja ostajem pri svome, iako su mi Crveni vragovi dragi, navijaću za Real u finalu
Vidi cijeli citat



Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
27. travnja 2011. u 23:20
plavi9 je napisao/la:
Marko Marušić je napisao/la:
plavi9 je napisao/la:
priča se i o prljavštinama igrača Barce. nađite mi utakmicu gdje su igrali prljavo, a da ih protivnik nije isprovocirao prljavom igrom(osim Alvesa, on je pacijent, ali 1 u ekipi je više nego prihvatljiv broj). kužim da netko ne voli Barcu, ali traženje smiješnih opravdanja za kurvanjske poslove je žalosno. ne volim ni ja KK Partizan, al brate nejbolji su na ovim prostorima i točka.
Vidi cijeli citat

ti si pretpostavljam dinamovac. daj mi objasni kako si spojio ove dvije recenice u istu misao 
Vidi cijeli citat

godine navijanja za Real i Hajduk bi i na Mahmatmi Gandhiju ostavili komplekse.
zato nemam srca tebi bilo šta zamjeriti, ti si meni super
Vidi cijeli citat
jos mi nisi objasnio  ako uopce postoji racionalno objasnjenje...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.05.2009.
Poruka: 3.805
27. travnja 2011. u 23:20
dr.Damir je napisao/la:

Meni isto nije izgledalo kao crveni. Sad tek kad dođoh na forum vidjeh da smo u manjini. Nije mi se Barca baš toliko gadila kao mnogima do večeras, ali ovo je bilo dno, čak sam i ja blizu da navijam za ManU u finalu.
Vidi cijeli citat

pa ako ti se Barca gadi, šta su Pepe, Marcelo i Adebayor???? kužim da boli, ali daj malo objektivnosti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.11.2008.
Poruka: 1.995
27. travnja 2011. u 23:21
ultras VK je napisao/la:
Jbg ljudi, ja ostajem pri svome, iako su mi Crveni vragovi dragi, navijaću za Real u finalu
Vidi cijeli citat


e a u kojem to sportu? kosarka?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
27. travnja 2011. u 23:22
da nije bilo suca....da nije bilo Messija....da nije bilo čistog crvenog Pepeu....da Barca nije stvorila šansu....bilo bi 0-0,slažem se



Real je igro bunker,i "malo" tukao,niko ih nije silio na makljažu i bunker,sami su odabrali,možda i jer imaju degenerika za trenera
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2011.
Poruka: 222
27. travnja 2011. u 23:22
denisk je napisao/la:
plavi9 je napisao/la:
priča se i o prljavštinama igrača Barce. nađite mi utakmicu gdje su igrali prljavo, a da ih protivnik nije isprovocirao prljavom igrom(osim Alvesa, on je pacijent, ali 1 u ekipi je više nego prihvatljiv broj). kužim da netko ne voli Barcu, ali traženje smiješnih opravdanja za kurvanjske poslove je žalosno. ne volim ni ja KK Partizan, al brate nejbolji su na ovim prostorima i točka.
Vidi cijeli citat


Potpisujem.
Kako se ponašaju igrači Barce na terenu tako se ponaša i 90 % igrača na svijetu. Ni manje ni više.. nego je sada "in" mrziti Barcu.
Vidi cijeli citat

ja bih prije rekao da je "in" voljeti  za barcu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2011.
Poruka: 598
27. travnja 2011. u 23:23
Marko Marušić je napisao/la:
plavi9 je napisao/la:
Marko Marušić je napisao/la:
plavi9 je napisao/la:
priča se i o prljavštinama igrača Barce. nađite mi utakmicu gdje su igrali prljavo, a da ih protivnik nije isprovocirao prljavom igrom(osim Alvesa, on je pacijent, ali 1 u ekipi je više nego prihvatljiv broj). kužim da netko ne voli Barcu, ali traženje smiješnih opravdanja za kurvanjske poslove je žalosno. ne volim ni ja KK Partizan, al brate nejbolji su na ovim prostorima i točka.
Vidi cijeli citat

ti si pretpostavljam dinamovac. daj mi objasni kako si spojio ove dvije recenice u istu misao 
Vidi cijeli citat

godine navijanja za Real i Hajduk bi i na Mahmatmi Gandhiju ostavili komplekse.
zato nemam srca tebi bilo šta zamjeriti, ti si meni super
Vidi cijeli citat
jos mi nisi objasnio  ako uopce postoji racionalno objasnjenje...

Vidi cijeli citat

Svi skužili osim tebe ahahahahahaha
bog_osobno
bog_osobno
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.05.2009.
Poruka: 3.923
27. travnja 2011. u 23:23
dr.Damir je napisao/la:

Meni isto nije izgledalo kao crveni. Sad tek kad dođoh na forum vidjeh da smo u manjini. Nije mi se Barca baš toliko gadila kao mnogima do večeras, ali ovo je bilo dno, čak sam i ja blizu da navijam za ManU u finalu.
Vidi cijeli citat


ja sam na pocetku utakmice navijao da barcelona prode pa da unitedu bude teze..ali tijekom utakmice su mi se toliko zgadili da iako me zaboli za real, postao sam najveci navijac reala..

oni alves, valdez, buquets i pedro..to je toliko odvratno za gledat da mi se povracalo..
da sam ja bio na mjestu realovih igraca namjerno bi im uletio sa 2 noge u kost da im dam razloga da se bacaju i napadaju suca..

dabogda im netko jednom stvarno tako uletio i zavrsio karijeru..odurni su
Jer nije sretan k'o puno ima,
sretan je onaj tko malo treba,
ne da se sreća zlatom kupiti,
sva blaga svijeta ništa ne vrijede,
jadan je onaj kog' vrag zavede,
pa cijeli život samo dukate na hrpu sprema,
đaba mu svega,
kad u duši mira nema
  • Najnovije
  • Najčitanije