El Clasico

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
27. travnja 2011. u 23:24
Gold Dragon je napisao/la:
ultras VK je napisao/la:
Jbg ljudi, ja ostajem pri svome, iako su mi Crveni vragovi dragi, navijaću za Real u finalu
Vidi cijeli citat


e a u kojem to sportu? kosarka?
Vidi cijeli citat


Znaš ti dobro, samo se praviš lud1?
Pazi mogao bi takav i ostati
SKOCKO
SKOCKO
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.09.2010.
Poruka: 1.216
27. travnja 2011. u 23:24
plavi9 je napisao/la:
Real je poražen do nogu, potučen!!!! Ovo je najbjedniji Real ikada iz nekoliko razloga (ne igrački). Dobro se sjećam intervjua Raula, Šukera, Mijatovića još u Super Sportu kad su govorili "Ovo je Real, ovdje nije dovoljno pobjeđivati, mora se i igrati lijepo." To su uvijek Realovci isticali. Šta je od toga ostalo???? I ne samo da se ne igra lijepo, postalo je normalno, čak i poželjno da Real mesari i ima posjed 22% na svom terenu, trener je arogantni destruktivac koji će opet dići frku na suce i Real će ga podržati. Toliko su nisko da im je sve prihvatljivo samo da skinu Barcu, al ne ide. Najveći jad je milijun ljudi na ulici na proslavi trofeja kojeg inače cijene toliko da ga se nisu udostojali osvojiti (mislim doslovno kako piše) zadnjih 20 godina. Trebalo im je samo da se malo potrude oko toga, ali smetao im je kup u kalendaru. Sad je taj isti kup slavljen ako 6. uzastopna Liga prvaka.

To je i najveća pobjeda Barce, prisilili su Real čistom igrom da pogubi vlastita načela i počne na sve načine dolaziti do cilja.
Vidi cijeli citat

Dobro si ovo sročio,ali zašto misliš da Real ne igra lijep nogomet? DA te pitam ja jesi li ti uopće gledao Real ove sezone? Nadam se da ćeš vidjeti moju poruku i odgovoriti mi jer koliko govna se piše bit će 10 stranica od tvoje poruke. Možda si pratio samo ovu utakmicu u kojem je ulog golem i gdje je Mourinho htio pomoću strpljenja čekati da se Barca otvori i na kontre zabiti gol. Istotako Real je ove sezone odigrao cca. 50 utakmica i mnoge su bile prekrasne za gledati i ljepše nego Barcine vjeruj mi. Meni kao navijaču Reala bilo je ovo teško gledati ali isto tako nadao sam se da će ispasti dobo jer najvažnije je bilo ne primiti gol i sve je teklo dobro za REal dok se opet nije umiješao sudac koji je dao nepotreban crveni karton Pepu za kojeg možete pričati mesar.ubojica ali čovjek je u tri utakmice Messija spremio u džep. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
27. travnja 2011. u 23:24
plavi9 je napisao/la:
kužim da boli
Vidi cijeli citat

HAHAHAHAHAHAAHHAHAHA ovaj forum je kaos.

ja nocas necu moc prosetat pokraj Prade kao inace od silne sramote... 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.10.2009.
Poruka: 154
27. travnja 2011. u 23:24
ultras VK je napisao/la:
Gold Dragon je napisao/la:
ultras VK je napisao/la:
Jbg ljudi, ja ostajem pri svome, iako su mi Crveni vragovi dragi, navijaću za Real u finalu
Vidi cijeli citat


e a u kojem to sportu? kosarka?
Vidi cijeli citat


Znaš ti dobro, samo se praviš lud1?
Pazi mogao bi takav i ostati
Vidi cijeli citat

rukometu???
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2011.
Poruka: 222
27. travnja 2011. u 23:25
Marko Marušić je napisao/la:
cuj ovih pobijedio je nogomet HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH reko bi veliki und, i ja bi se slozio
Vidi cijeli citat

ako je nogomet dodavati se na svojoj polovini i na centru i stvoriti jednu pravu priliku(do crvenoga) slazem se i ja da je pobjedio nogomet
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2011.
Poruka: 222
27. travnja 2011. u 23:26
ultras VK je napisao/la:
Jbg ljudi, ja ostajem pri svome, iako su mi Crveni vragovi dragi, navijaću za Real u finalu
Vidi cijeli citat


dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
27. travnja 2011. u 23:26
plavi9 je napisao/la:
dr.Damir je napisao/la:

Meni isto nije izgledalo kao crveni. Sad tek kad dođoh na forum vidjeh da smo u manjini. Nije mi se Barca baš toliko gadila kao mnogima do večeras, ali ovo je bilo dno, čak sam i ja blizu da navijam za ManU u finalu.
Vidi cijeli citat

pa ako ti se Barca gadi, šta su Pepe, Marcelo i Adebayor???? kužim da boli, ali daj malo objektivnosti.
Vidi cijeli citat


Boli me ko Pedra onaj sudar s Arbeloom.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.11.2008.
Poruka: 1.995
27. travnja 2011. u 23:26
Tjeri Anri je napisao/la:
denisk je napisao/la:
plavi9 je napisao/la:
priča se i o prljavštinama igrača Barce. nađite mi utakmicu gdje su igrali prljavo, a da ih protivnik nije isprovocirao prljavom igrom(osim Alvesa, on je pacijent, ali 1 u ekipi je više nego prihvatljiv broj). kužim da netko ne voli Barcu, ali traženje smiješnih opravdanja za kurvanjske poslove je žalosno. ne volim ni ja KK Partizan, al brate nejbolji su na ovim prostorima i točka.
Vidi cijeli citat


Potpisujem.
Kako se ponašaju igrači Barce na terenu tako se ponaša i 90 % igrača na svijetu. Ni manje ni više.. nego je sada "in" mrziti Barcu.
Vidi cijeli citat

ja bih prije rekao da je "in" voljeti  za barcu
Vidi cijeli citat

krivo, in je biti za Real, vecina klinaca drka na real i tu radi neke fraze.
Najgore je sto je ovaj Real ponizenje za REAL kao instituciju koja se naziva i je kraljevska!
Nisam navijao nikada ali necu reci da nisam uzivao gledajuci eru galaktikosa i stil "zabiti gol vise od drugih" ovo je samarcina tomu.
Real je in zbog pompe, novina publiciteta oko transfera a za tim idu danasnji klinci i za njih ej to IN jer jos neznaju mozda nikada nece ni znati sto, za koga, zasto ne samo oko nogometa

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
27. travnja 2011. u 23:28
hrvojeZ je napisao/la:

Svi skužili osim tebe ahahahahahaha

Vidi cijeli citat

nebi s tobom ozbiljno ti si nedavno dostigao vrhunac

hrvojeZ je napisao/la:
Molim da netko bannira korisnika gravedigger. Mislim da je riječ o srbinu...
Vidi cijeli citat

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.11.2010.
Poruka: 990
27. travnja 2011. u 23:29
Tjeri Anri je napisao/la:
denisk je napisao/la:
plavi9 je napisao/la:
priča se i o prljavštinama igrača Barce. nađite mi utakmicu gdje su igrali prljavo, a da ih protivnik nije isprovocirao prljavom igrom(osim Alvesa, on je pacijent, ali 1 u ekipi je više nego prihvatljiv broj). kužim da netko ne voli Barcu, ali traženje smiješnih opravdanja za kurvanjske poslove je žalosno. ne volim ni ja KK Partizan, al brate nejbolji su na ovim prostorima i točka.
Vidi cijeli citat


Potpisujem.
Kako se ponašaju igrači Barce na terenu tako se ponaša i 90 % igrača na svijetu. Ni manje ni više.. nego je sada "in" mrziti Barcu.
Vidi cijeli citat

ja bih prije rekao da je "in" voljeti  za barcu
Vidi cijeli citat


Barcu nije ni teško zavoljeti kad igra nogomet kao da su s druge planete, to je jednostavno užitak gledat. Samo sad ni to ne valja jer se oni navodno ponašaju ciganski iako ja osobno takvo "cigansko" ponašanje vidim kod 90% igrača na svijetu.
  • Najnovije
  • Najčitanije