El Clasico

iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
29. listopada 2013. u 22:46
..
[uredio iSpOd StIjEnA 2 - 29. listopada 2013. u 22:47]
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.03.2012.
Poruka: 4.364
29. listopada 2013. u 22:47
znam situaciju i bio sam u šibeniku. šta ima veze ako su dobri s bbb? i tornado je dobar s torcidom.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2013.
Poruka: 1.962
29. listopada 2013. u 22:52
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
vladimir balić je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
vladimir balić je napisao/la:
wilsonova bb je napisao/la:
zamisli ti njih, moj grad-moj klub... stvarno su nenormalni ti šibenčani.
Vidi cijeli citat


To je mantra,jer oni su dalmatinska podružnica boysa. Uvode mlade pod tim motom,onda ih uče mržnji svemu što dolazi iz Dalmacije i naravno ljubavi prema plavoj boji. Svaki funcut "slučajno" ode tu i tamo na neku Dinamovu utakmicu
Vidi cijeli citat


ovom retorikom se služi i Zdravko Mamić samo sa drugim repertoarom.

Vidi cijeli citat


Svaki funcut uz Šibenik podržava i Dinamo onako usputno. Boysi,oni iz Zagreba, redovno dolaze u udrugu i lagana zajednička druženja sa njima. Pričaš o nečemu o čemu nemaš pojma,tako da ti je bolje da se ostaviš ćorava posla
Vidi cijeli citat



te priče možeš prodavati nekome tko ne poznaje našu navijačku scenu.
Funcuti prije svega vole i navijaju za Šibenik,veća mržnja ide prema Hajdukovcima jer ih je više u gradu i jer su glasni i jasni za koga navijaju,pa se stvara dojam za nemaju ništa protiv dinamovaca.Ima taj grad thj skupina dosta poveznica sa Rijekom,te istim metodama se služiš u oba slučaja.

Ali slušajući tebe ako izbacimo dio Zagreba ostali dio Hr navija za Hajduk.Naravno da su to sranja kao i ova demagogija koju pokušavaš prodati ovdje.



Vidi cijeli citat


Jesi ikad bio u Šibeniku gospodine odron??-prvo pitanje.
Drugo,nema poveznice sa Rijekom,a sad ću ti i objasnit zašto. U Rijeci se prije rata,zapravo do 99-e u većini navijalo za Hajduk,pa ste vi to sad dosta uspješno očistili,dok se u Šibeniku prije rata( govorimo o fetivim) navijalo za Dinamo u većem dijelu i otud mržnja ka Hajduku. Tako da je situacija totalno drugačija.
Vi ste danas pravi navijači Rijeke i ne volite malo više Hajduk zbog toga što su vam očevi,a možda i vi u djetinjstvu bili navijači,ali ne volite ni Dinamo i potpuno ste neovisni navijači. Dok su Šibenčani samo stavili masku funcuta,a i dalje navijaju za DInamo,druže se sa Boysima i odlaze na utakmice DInama. Tako da je situacija potpuno drugačija.
Za ovaj drugi dio,ne znan kad san ja to napisa da su svugdi navijači Hajduka većina,pokušavaš izvrtat činjenice
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
29. listopada 2013. u 22:55
vladimir balić je napisao/la:
wilsonova bb je napisao/la:
zamisli ti njih, moj grad-moj klub... stvarno su nenormalni ti šibenčani.
Vidi cijeli citat


To je mantra,jer oni su dalmatinska podružnica boysa. Uvode mlade pod tim motom,onda ih uče mržnji svemu što dolazi iz Dalmacije i naravno ljubavi prema plavoj boji. Svaki funcut "slučajno" ode tu i tamo na neku Dinamovu utakmicu
Vidi cijeli citat




nema ponositijeg dalmatinca od šibenčanca, to nek ti bude amen dite drago. šibenik je uvik bija i bit će centar dalmacije, sviđalo se nekome il ne, a to šta su nas ondašnje i sadašnje vlasti uništile i dovele do statusa većeg sela e drugi par postola.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2013.
Poruka: 1.962
29. listopada 2013. u 22:59
leonard cohen je napisao/la:
vladimir balić je napisao/la:
wilsonova bb je napisao/la:
zamisli ti njih, moj grad-moj klub... stvarno su nenormalni ti šibenčani.
Vidi cijeli citat


To je mantra,jer oni su dalmatinska podružnica boysa. Uvode mlade pod tim motom,onda ih uče mržnji svemu što dolazi iz Dalmacije i naravno ljubavi prema plavoj boji. Svaki funcut "slučajno" ode tu i tamo na neku Dinamovu utakmicu
Vidi cijeli citat




nema ponositijeg dalmatinca od šibenčanca, to nek ti bude amen dite drago. šibenik je uvik bija i bit će centar dalmacije, sviđalo se nekome il ne, a to šta su nas ondašnje i sadašnje vlasti uništile i dovele do statusa većeg sela e drugi par postola.
Vidi cijeli citat


Pa to vam je napravila centrala iz Zagreba,a kako vi puno volite Zagreb morete se obratit njima. A što vas briga ionako će te se pomalo svi preselit u centralu,jedan po jedan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.10.2012.
Poruka: 3.477
29. listopada 2013. u 23:02
leonard cohen je napisao/la:
vladimir balić je napisao/la:
wilsonova bb je napisao/la:
zamisli ti njih, moj grad-moj klub... stvarno su nenormalni ti šibenčani.
Vidi cijeli citat


To je mantra,jer oni su dalmatinska podružnica boysa. Uvode mlade pod tim motom,onda ih uče mržnji svemu što dolazi iz Dalmacije i naravno ljubavi prema plavoj boji. Svaki funcut "slučajno" ode tu i tamo na neku Dinamovu utakmicu
Vidi cijeli citat




nema ponositijeg dalmatinca od šibenčanca, to nek ti bude amen dite drago. šibenik je uvik bija i bit će centar dalmacije, sviđalo se nekome il ne, a to šta su nas ondašnje i sadašnje vlasti uništile i dovele do statusa većeg sela e drugi par postola.
Vidi cijeli citat


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
29. listopada 2013. u 23:05
baliću samo se sramotiš. nitko nije rekao da država nije centralizirana. ne bih o tome, tu je sve jasno.
ti si rekao da šibenčani mrze sve dalmatinsko i ja ti mogu samo reći da su ispao u najboljem slučaju smješan.
ne bih dalje diskutirao, vidim da ti je mozak ispran.
za sebe mogu reći da mi je dalmacija iznad svega, a ti i dalje laj na misec...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2013.
Poruka: 1.962
29. listopada 2013. u 23:08
wilsonova bb je napisao/la:
znam situaciju i bio sam u šibeniku. šta ima veze ako su dobri s bbb? i tornado je dobar s torcidom.
Vidi cijeli citat


Pa i Kohorta je tokom 90-ih išla na utakmice Hajduka i bila bratska skupina s Torcidom. 
Stvar je u tome da je navijačima Šibenika,Šibenik lokalni klub za kojeg navijaju posli Dinama. Jer ako si navijač Šibenika,zašto imaš potrebu nosit dres Dinama,ić na utakmice tog kluba,za kojeg si da se podsjetimo i navija tokon Juge...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
29. listopada 2013. u 23:10
vladimir balić je napisao/la:
wilsonova bb je napisao/la:
znam situaciju i bio sam u šibeniku. šta ima veze ako su dobri s bbb? i tornado je dobar s torcidom.
Vidi cijeli citat


Pa i Kohorta je tokom 90-ih išla na utakmice Hajduka i bila bratska skupina s Torcidom. 
Stvar je u tome da je navijačima Šibenika,Šibenik lokalni klub za kojeg navijaju posli Dinama. Jer ako si navijač Šibenika,zašto imaš potrebu nosit dres Dinama,ić na utakmice tog kluba,za kojeg si da se podsjetimo i navija tokon Juge...
Vidi cijeli citat


čoviče boziji kakve ti lazi pričaš. ja zivim u sibeniku zadnjih 20 godina i jednom sam na meterizama vidija lika u dinamovom dresu, a u hajdukovom dresu sam vidija ljude iz sibenika dabli iljadu puta.
znan masu funcuta i nijedan ne nosi dres sibenika.
toliko od mene, vidin da si degutantni lažljivac
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 844
29. listopada 2013. u 23:11
Istrijani se ubili od navijanja za hajduk  pravi Istrijani sigurno neće navijati za hajduk( došljaci su priča za sebe) ista stvar je za Kvarner domaći ljudi su uvijek navijali za Rijeku a došljaci iz dalmatinskih brda za hajduk  samo što se i to polako mijenja pošto ima masu "dalmatinske dice" rođenih u RI koji odabiru pravu stranu.

Slavonci su najveće pi što se toga tiču imaju Osijek,Cibaliu a oni navijaju za dva najšugavija kluba u državi.Kad ti netko šara tvoje murala ,grafite i pljuje po tvome gradu normalo da ga nećeš voljeti  , samo što je torcida puna kompleksa da to shvati.
  • Najnovije
  • Najčitanije