El Clasico

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.829
23. ožujka 2014. u 21:35
prosla lopta, bale dobio po nogama.. faul
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.829
23. ožujka 2014. u 21:36
perverzija od utakmice
Sejlor
Sejlor
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 28.530
23. ožujka 2014. u 21:36
kakve su ovo helikopter kamere, manta mi se od njih
kupi mliko, i dvi kile kruva
Lovro-ZG
Lovro-ZG
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.06.2013.
Poruka: 4.704
23. ožujka 2014. u 21:36
kakva tekma, jebeš ti obranu!
I naprijed plavi...
Vugi7
Vugi7
Mali dioničar
Pristupio: 11.05.2009.
Poruka: 6.373
23. ožujka 2014. u 21:37
Ronaldo nije na utakmici... Idu 4 na 3 i neće on dodati.

I slobodne sa 16m bi mu oduzeo. Bolje da ih pucaju Di Maria ili Xabi kad su blizu.
Wilson
Wilson
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 2.544
23. ožujka 2014. u 21:37
Sensation je napisao/la:
prosla lopta, bale dobio po nogama.. faul
Vidi cijeli citat


Balea taknuo po nogama.
WILSON!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
23. ožujka 2014. u 21:39
sta se ancelotti dere na modrica ko na neko malo dijete... deri se tako na alonsa ili bezemu
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
23. ožujka 2014. u 21:39
Eno Bartomeu pokazao publici bosanski grb i srednji prst.
Čeka se reakcija.....
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2009.
Poruka: 5.057
23. ožujka 2014. u 21:40
može jedan pošteni stream ..ovaj preko sportske tv mi ne radi
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.829
23. ožujka 2014. u 21:40
GSG 9 je napisao/la:
sta se ancelotti dere na modrica ko na neko malo dijete... deri se tako na alonsa ili bezemu
Vidi cijeli citat


modric je najmanji, ostalih se boji..ajd ti vici na ludog pepea
  • Najnovije
  • Najčitanije