El Clasico

Frankopan
Frankopan
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.05.2007.
Poruka: 14.435
23. ožujka 2014. u 22:44
Sejlor je napisao/la:

Vidi cijeli citat


Hvala.
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
23. ožujka 2014. u 22:44
Jebaš utakmica a da Messi nije povratio.
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.12.2005.
Poruka: 8.704
23. ožujka 2014. u 22:45
hattrick na utakmici ->15,00

crveni na utakmici -> 2,20
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
23. ožujka 2014. u 22:45
hahaha, pa ovaj lukin faul za žuti, strašan sudac
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.785
23. ožujka 2014. u 22:45
luka zakasnio s faulom, negdje 80 minuta
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.008
23. ožujka 2014. u 22:46
Svaki El Clasico ista prica. Nadas se da ce bit dobra tekma i skontas da je El Clasico vise od jedne tekme.  To je najveci sraz cigana na kugli zemaljskoj.
Špalatrin
Špalatrin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.06.2013.
Poruka: 4.222
23. ožujka 2014. u 22:46
kakva igračina je ovaj messi... u najvažnijoj utakmici zabije hat-trick uz asistenciju!
Bit ćemo prvaci ako nam dopuste
Gh0C
Gh0C
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 4.513
23. ožujka 2014. u 22:46
Valjda sam ja pred kompom danas bio aktivniji od ove Realove sedmice
SEMPER CONTRA BARCA !!!Čekam još samo Debu, Drlu, Bilog, Žileta, Cigu, Čokija i ekipu. Ako ni to ne upali - onda sam OUT!
Sejlor
Sejlor
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 28.522
23. ožujka 2014. u 22:46
kupi mliko, i dvi kile kruva
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
23. ožujka 2014. u 22:46
Sejlor je napisao/la:
Vidi cijeli citat


Pepe: Stigo mi je onaj hormon rasta---
Messi: Sereš, jel dobar
Pepe: Jebe majku, samo budeš malo nervozan i kurac ti se usuče ko u lisice
Messi: A ko ga jebe, ionako mi nije neki...
Ceterum censeo HNLem esse delendam
  • Najnovije
  • Najčitanije