kom da kaj cestitam, samo priznam ove sezone Dinamu i Hajduku da su jaci od nas, ostatak nek sam odluci o tome, ovo ostalo je u 5 dkg, kaj govori i tablica
trebali bi cestitati, kaj ono? ulazak u Europu? cestitam nekome ko je bahat, Rijeka samo ima vise love, po nicemu me nije imrpesionirala i uvjeren sam u sljedecih 10 utakmica da bi opet sve bilo s ovim kadrom izjednaceno
mozda nam je nepoznanica vise puta pobjeda s 3 u nizu, ali eto 3 u nizu pametim 2 puta kroz prvenstvo, poceli smo s jednim nizom bas u Rijeci, pa je onda pala Gorica doma i Lokomotiva vani
jednom nam je uspjelo i u kupu, u Biogradu pa Osijek doma i Sibenik vani
znam da smo dali maksmium, vama zelim puno srece u Europi
i ne niste nista bolji ove sezone