ma kakve čestitke, to su prekakivanja
samo pare igraju, nista drugo, koliko para toliko muzike, tablica je posložena na kraju u cent, ne moraš gledati financijska izvješća, samo pogledaš tabelicu i znaš buđete, poredak i bodovna razlika
na entuzijazam bez para, ili s manje para, se može, Istra i Vž su ti primjer ali... kako su završili, u ovako dugoj ligi ne prolazi entuzijazam, samo vrijednost igračkog kadara
gledam jučer onog Mišića, čovjek je "monstrum", svi pričaju o golovima, potezima, frizurama, tetovažama.....
Joso je čiste kože, bez frizure, daleko najbolji igrač lige, baš "čudovište"
to čudovište je Rijeka stvorila, Kek, Dinamo ima financijske mogućnosti da ga gotovog dovede/plaća... i šta ćeš se dalje postavljat na zadnje noge... bzvz