Je t'aime je napisao/la:
Zašto je kiks Engleza, Španjolaca ili Nijemaca naše opravdanje? Zašto se ne bismo usporedili s Mancinijevom Italijom
Kao što sam rekao, rezultat je ovdje najmanji problem. Problem je neorganiziranost, nedostatak strukture, nedostatak ikakvog plana i oslanjanje na improvizaciju.
Vidi cijeli citat
Pa rezultat je jedino sto je spasilo Italiju od blamaže. Jedna Austrija ih je rasturila s igrom. Austrija!
Spasio ih je samo rezultat i sreća.
I da se s njima usporedujemo? Pa oni ne postoje godina na sceni.
Spasila ih je smjesna grupa i domaci teren u Rimu. Sad igraju protiv Belgije koja je bez Hazarda i De Bruynea. Vise sreće nego pameti.
[uredio sombor1987 - 30. lipnja 2021. u 09:39]