Papastatopulos je napisao/la:
Makedonci na kraju očekivano. Ebiga, one priče kako idu po prolaz ipak nisu bile realne. Nadam se da du svjesni da je i nastup velika stvar za njih.
Žao mi Ukrajinaca. Nadam se da se nekako uguraju u 4/6 trećeplasiranih.
Vidi cijeli citat
A sta bi trebali rec, idemo tamo skinut gace i nadat se da ne popijemo po 5 komada svaku? 😁
Realno na ovom EP nije postojala opustenija nacija od Makedonaca. Ono bas cisto uzivanje, ako naprave nesto ok, ako ne bar smo gledali svoje na EP.
Ajmo sad ako nista drugo poceti redovno ici na EP.
Ne zelim da se hvalim sam sebe nie moj stil, ali ipak. Ja sam jedan od najveci rukomet expert/analiticar u atmosveri. Pratim 15 evropski ligi a 5 pratim detaljirano. ---- by Bastion. (Stefan84)