EP 2021 - Skupina E - Španjolska - Poljska - Švedska - Slovačka

dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.264
14. lipnja 2021. u 19:07

Audaces fortuna juvat
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.961
14. lipnja 2021. u 19:07

Poljacima hrpa talenata ode u skijaške skokove ili kao vodoinstalsteri na zapad. Argentinci nemaju tih problema

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
14. lipnja 2021. u 19:07

Samo su trebali ubrzat loptu. Čim su to uradili odma su zabili. Dosta su kvalitetniji od Slovačke. Volio bi da prođu obje reprezentacije.

AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
14. lipnja 2021. u 19:15

Ovo sa Glilom ne razumijem. Poljaci igraju efektivno sa 10 igraca vecinu utakmice.

[uredio AdrianaLima fan - 14. lipnja 2021. u 19:15]
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.602
14. lipnja 2021. u 19:15

jedem_gliste je napisao/la:

Levandovski ima tu nesreću da se rodio kao Poljak.

Vidi cijeli citat

Neka nesto odigra za Poljsku, pa se onda moze zalit...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
StrilaNebeska
StrilaNebeska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.03.2021.
Poruka: 1.314
14. lipnja 2021. u 19:18

Evo crveni, a taman su ih stisli

Naš jedini kompas - tvoj grb na obzoru.
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.662
14. lipnja 2021. u 19:19

Tele.

I'm not mean, you're just a sissy.
Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.829
14. lipnja 2021. u 19:19

Kako glup drugi žuti na 40 metara od gola

Felix, qui semper vitae bene computat usum
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.911
14. lipnja 2021. u 19:20

Prvi crveni na euru. A taman su Poljaci dominirali u drugom pol.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.348
14. lipnja 2021. u 19:20

AdrianaLima fan je napisao/la:

Ovo sa Glilom ne razumijem. Poljaci igraju efektivno sa 10 igraca vecinu utakmice.

Vidi cijeli citat


evo ih na 9