Varaždinec je napisao/la:
Belgija je ipak svoj vrhunac imala 2018., nakon toga su ipak 3 godine ostarili, Lukaku i De Bruyne ne mogu sami, MErtens je malo igrao, ne znam gdi je Carasco, Origi, Batsuhai i ostali, Hazard je skroz nestao zadnje dvije godine, preveliki je to hendikep, ona ekipa iz 2018. je bila brutalna, ova je isto odlična ali ipak slabija
Vidi cijeli citat
Mertens je tada, po meni, bio jedan od triju ključnih igrača pored KdB i Hazarda u najboljim danima. On bi svojim kretanjima odvlačio braniče i omogućavao napadačima više prostora, prvenstveno se odnosi na Lukakua, no treba napomenuti da je tadašnji Lukaku bio sklon bizarnim promašajima i nije bio na ovoj današnjoj razini.