FC Barcelona
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
17 sati•Nogometni svijet

Madrid i Casablanca u utrci za finale Svjetskog prvenstva 2030. godine
1 dan•Nogomet

Málaga ponovno u La Ligi, čekala je povratak osam godina
1 dan•Španjolski nogomet

Priopćenje sa Santiago Bernabeua: Real Madrid prekinuo glasine o francuskom reprezentativcu
2 dana•Španjolski nogomet

Tottenham opet odbio ponudu za Vuškovića, otkriveno koliko traži
2 dana•Engleski nogomet

Romano potvrdio odlazak s Old Trafforda: Brazilac odbio Saudijsku Arabiju i izabrao SAD
2 dana•Nogometni svijet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
2 dana•Nogometni svijet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
2 dana•Nogometni svijet

Uspješna provjera u Nedelišću: Izabranici Siniše Oreščanina svladali rumunjskog prvoligaša uoči Eura
10 sati•Reprezentacija

Tottenham opet odbio ponudu za Vuškovića, otkriveno koliko traži
2 dana•Engleski nogomet

Priopćenje sa Santiago Bernabeua: Real Madrid prekinuo glasine o francuskom reprezentativcu
2 dana•Španjolski nogomet

Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
17 sati•Nogometni svijet

Kustošija osvježava redove uoči početka sezone
3 dana•SuperSport Prva NL

Romano potvrdio odlazak s Old Trafforda: Brazilac odbio Saudijsku Arabiju i izabrao SAD
2 dana•Nogometni svijet

Galebovi ne odustaju, u Tottenham stigla rekordna ponuda za Vuškovića
3 dana•Engleski nogomet
Barcelona neka napravi mjesta za Henrya i Krleta tim potezom, već imaju Messija, Etta..

Hebiga nemrem ju naći što nije ni čudno, tada sam ju našao slučajno na jednom pes forumu, mislim da bi ovo bio puno bolji potez za Barcelonu i debakl potez za Chelsea, nikako ne vidim Ronaldinha u fizičkoj premier ligi, par grubljih startova i on se povuče mislim da bi više bio ozljeđen što zbog slabe fizičke pripremljenosti što zbog grubosti.

Razlika je očigledna ali ono što je bitnije je da se ulijenio, nebi ja ništa rekao da je on 'buco od rođenja' i svi smo vidjeli blijedo izdanje na sp-u kao da mu je falilo snage ili svježine, još je žicao suce da zaštite Brazilske igrače kao da su neke balerine od šećera.
ne samo u pločicama, tj. nedostatku istih...pogledajte malo i stav i izraz lica...ovaj prvi je "šta, već gotovo? pa mogo sam još jedno poluvrijeme!"...a ovaj drugi je "fala kur.cu da je sviro kraj, knedle će mi se ohladit..." 



