bananamen je napisao/la:
arcturus je napisao/la:
I tak Zvezda opet u ligi šampiona.
Vidi cijeli citat
Da odlična je to vest, ipak se onda zapali ceo region. Za sada osvojila više bodova od Monaka, Klub Briža, PSV-a, Totenhema, Lokomotive, Young Boys-a i AEK-a.
Odličan rezultat u Napulju i dalje su svi tu negde na 3 boda razlike, a drugo mesto je na samo jednu pobedu daleko.
Vidi cijeli citat
:D Večeras smo vidjeli kako izgleda srpski nogomet, vama triba zabranit igrat nogomet.
Igrali ste taktiku 11-0-0 protiv PSG-a i primali svaki put gol dok su vaša trojica, četvorica okružena igračima PSG-a.
Nogomet nije za vas, vi ste cijepljeni od njega i zbog toga vas 20 godina nema na EP.
Najbolje vam je da i ne idete u Liverpool