Profesore, nema razloga da menjamo, ovo nije demokratija vec tehnokratija.
Kao najzasluzniji, jer si originalni autor topika, red bi bio da ti sam preseces i odlucis. U principu, sve sto je OK za tebe slazem se sa tim, samo ostaje da ti cestitam sto je ova tema uopste i otvorena.
Mislim, posle onako srceparajuceg uvoda, ko ne bi ostao ravnodusan u toj situaciji i imao srca da ti kaze ne?
A sto se tice onih forumasa sto su te uporedjivali sa T-Rexom i potencirali tvoje godine, znas kako kazu Pirocanci:
"Star covek, za nista ga ne(a)biva."
prevod: Starom coveku nista ne smeta.
E sad, kad ubacis slovo "a" umesto slova "e" dobije sa zanimljiva uzrecica sto bi posebno tvoje ucenice morale da imaju u obziru u svakom trenutku.
[uredio Triple H - 13. srpnja 2007. u 00:36]
Grashopers - Rendžers - Dinamo Drezden - Bajern Minhen - Olimpik Marsej ***🏆*** www.youtube.com/watch?v=10IRC5Ulcvo&t www.youtube.com/watch?v=C_QKY1N0yl4 www.youtube.com/watch?v=ssMnIMkVx44 www.youtube.com/watch?v=VBfEd0PRKbo