hepeck je napisao/la:
Bari je napisao/la:
Stamenkovic je dziber i to se zna, ali ovo govno od Mustafe je uspelo i njega da nadmasi.
Vidi cijeli citat
pa to su vasa ciganska posla, sta se cudis odjednom, dobro kaze Deneb, mozes ti iz cerge ali cerga ne moze iz tebe.
Vidi cijeli citat
Macori, nisu to ciganska posla, Stojkovic dok je bio u Zvezdi bio je miran i gotivan lik. Od kad je presao na pasnjak postao je ljomber, skola Lole Smiljanica. S kim si takav si. A inace fascinantno je kako su svi ovi mladi igraci u Partizanu teski sabani, pocevsi od Ninkovica pa do onog Mitrovica koji sinoc napada Stamenkovica. Imam utisak da tamo postoji neki kult mrznje prema Zvezdi i ako ne prodjes tu skolu nisi prihvacen od okoline.
[uredio Bari - 21. rujna 2012. u 11:59]