FUTSAL

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.845
01. lipnja 2026. u 19:20
Ja bih promijenio format doigravanja, ovo raspucavanje mi baš ne leži, jer se ne honorira neriješen rezultat. Za košarku mi je, recimo, razumljivo, budući da tamo ni inače nema remija, ali u futsalu to nije slučaj. Kad već u regularnom dijelu može završiti neriješeno, tako bih igrao i doigravanje. Ovako se jednako nagrađuje pobjeda 5:0 i pobjeda nakon raspucavanja.
 
Moji prijedlozi za doigravanje bili bi:
 
Ili ono klasično, jedna utakmica pa tko dobije (penali ako je izjednačeno).
 
Standardni format od dvije utakmice (kući i vani), pa bolji u ukupnom skoru prolazi (penali ako je izjednačeno).
 
Ako se već inzistira na dužim finalnim serijama, onda igrati do određenog broja bodova. Recimo, prvak tko prvi dođe do 9. Onda bi utakmice mogle završiti neriješeno i svaki bod bio bi važan.
 
Naravno, ovo je samo moje mišljenje.
idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.404
01. lipnja 2026. u 20:22

Jako loša utakmica Rijeke. Veliki broj izgubljenih lopti na svojoj polovici, silni nesporazumi u dodavanjima. Kao da je danas izašla na parket neka druga momčad.

[uredio idemo - 01. lipnja 2026. u 20:22]
Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.385
01. lipnja 2026. u 20:37

Omisani su puno bolji, igraju kao ekipa, Rijeka je skup individualaca od kojih su neki van forme.

Doduse sad se serija vraca u RI, ako navijaci uspiju ponovno napraviti ludu atmosferu, moze se to dobiti.

Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
Salvelan
Salvelan
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 26.02.2026.
Poruka: 16
01. lipnja 2026. u 20:41

Ja bih da 1. I 2. Nakon regularnog dijela idu odmah u polufinale.

3. Sa 6. Razigrava i 4. Sa 5. Pa tako da budu i zadnja kola zanimljivija.

Salvelan
Salvelan
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 26.02.2026.
Poruka: 16
01. lipnja 2026. u 20:48

Olmissum bolji....više htjeli 

Ali i glume za Oscara...samo jedan primjer ....Kovačević pada prije nego ga Fetić takne po desnoj a on se lovi za lijevu...uvjerljivo najveći plačljivci u ligi.

Zao mi je da se simuliranje ne kažnjavanja kao na velikom nogometu.

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
02. lipnja 2026. u 07:53

I više nego zaslužena pobjeda Olmissuma, dobili smo pravo finale koje će se, kako je i najpoštenije, odlučiti u 5. utakmici. Vjerujem da će dvorana Mladosti biti puna, ali isto tako vjerujem da će titula na kraju put Omiša.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.404
02. lipnja 2026. u 10:31

Cri.Lu99 je napisao/la:

I više nego zaslužena pobjeda Olmissuma, dobili smo pravo finale koje će se, kako je i najpoštenije, odlučiti u 5. utakmici. Vjerujem da će dvorana Mladosti biti puna, ali isto tako vjerujem da će titula na kraju put Omiša.

Vidi cijeli citat

Potpis, osim, umjesto put Omiša, put Rijeke.

Zaleđe Zorana Krečka
Zaleđe Zorana Krečka
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 05.03.2026.
Poruka: 4
03. lipnja 2026. u 20:32

Lima iz NV u Osijek

AR 147
AR 147
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2012.
Poruka: 774
05. lipnja 2026. u 23:03

Dvorana na Trsatu rasprodana u rekordnom roku za sutrašnju odlučujuću utakmicu...Kažu da bi se rasprodala i da je duplo veći kapacitet...Svakako futsal euforija u Rijeci...Nakon prošle godine, moguća dupla kruna i ove godine, ali ovaj put u futsalu...

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.098
06. lipnja 2026. u 09:51

Max Šport 1 

19:00 Emisija uoči utakmice

19:30 utakmica Rijeka - Olmissum

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
  • Najnovije
  • Najčitanije