Jebes TM.
Imat cemo 2 lijeva beka, lani nijednog, te bolju zamjenu od Rileta na desnom beku.
Uz Mišića u sredini imat cemo 2 igraca s pregršt iskustva u jako ozbiljnom nogometu koji mogu odraditi i obranu i napad, to je puno puno bolje nego lani.
Ako se jos dovedu kvalitetna rješenja na stoperu, ekipa ce biti puno stabilnija, tako da ne vidim da možemo biti lošiji nego prošle godine.
Sto se tiče Miereza, odluka koju ne podržavam da ne ispada da sve od Zvoneta podržavam.
Za mene igrač koji u najboljim godinama odluči ic pasti deve po pustinjama na arapskom poluotoku pokazuje da mu je ozbiljan natjecateljski nogomet sporedna stvar na svijetu.
Da ne govorimo da je u toj turban ligi zaboo 6 godina.
Ne podržavam.