GNK Dinamo 2025./2026.

Kracho
Kracho
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.663
10. srpnja 2025. u 11:54

Jednu prijateljsku u ZG igrati ćemo s ukrajinskim Kryvbasom

Ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem
penetrisac
penetrisac
Mali dioničar
Pristupio: 30.06.2008.
Poruka: 6.483
10. srpnja 2025. u 11:58

Bit će dobar Sergi, izuzetno je tehnički jak, može povuć loptu, visok je i dobar u zraku. 

Za Lisicu nisam siguran, to je igrač navikao na tranziciju a Dinamo će puno igrati na postavljenu obranu, nema on taj dribling i potez, brzine ima ali mu fali drskosti. 

Nadam se da će me demantirati. 

Vinlof će bit top pojačanje, taj dečko će uskoro vrijedit puste milione. 

Villar i Ljubo kad se pohvataju će dominirat sredinom, u to ne sumnjam, Španjolcu fali malo bolja fizička sprema i kad to dođe bit će pravi. 

Vidović definitivno nije krilo i treba ga se stavljat centralno, između linija tu je najbolji. Dobar šut i fintu ima. 

Bergkamp
Bergkamp
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 2.534
10. srpnja 2025. u 11:59

Bellygunner je napisao/la:

Bez ikakve zle namjere al ja stvarno ne kužin paniku ovde-Dinamo je u idealnoj situaciji di nema litnje kvalifikacije, prva utakmica za misec dana, komodno se uigra ekipa kroz duge pripreme a i do rujna nemate dvi utakmice tjedno. Drugi bi dali guzice za takvu situaciju. 

Vidi cijeli citat


Istina ali slicno je bilo I prosle godine, pa protiv qarabaga se provuklo, ulazilo sta nije trebalo a njima ni ono sta je trebalo, kad su se detektirali problemi vec je bilo kasno. Ne kazem da ce bit isto Ali...

Istočna tribina
Istočna tribina
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.04.2023.
Poruka: 904
10. srpnja 2025. u 12:02

Bellygunner je napisao/la:

Bez ikakve zle namjere al ja stvarno ne kužin paniku ovde-Dinamo je u idealnoj situaciji di nema litnje kvalifikacije, prva utakmica za misec dana, komodno se uigra ekipa kroz duge pripreme a i do rujna nemate dvi utakmice tjedno. Drugi bi dali guzice za takvu situaciju. 

Vidi cijeli citat
Točno!

Jako, jako smo se razmazili ...

Tappir
Tappir
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.11.2015.
Poruka: 171
10. srpnja 2025. u 12:27

Kad se sjetim samo Quarabaga, bilo tko realan tada bi već reagirao na neki način. 5:0 za nas a hladno je moglo bit i 5:9.

Iako, kako sam zbog poslovne suradnje odmah poslije utakmica ih komentirao s tada glavnim protagonistom momčadi, iznenadio me potpuni izostanak samokritike.

Rekao mi je točno se sjećam "uf, nikad nisam igrao utakmicu s toliko prilika"

Lako je sad biti pametan ali moglo se puno toga iščitati za budućnost već na temelju tog dvoboja.

KYLA
KYLA
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2022.
Poruka: 2.174
10. srpnja 2025. u 12:43

Bergkamp je napisao/la:

Sa Mierezom mozemo reci da ima potencijala u napadu I da nebi trebali biti sterilni kao protekle sezone. Sad treba rijesiti problem primanja 2 gola iz 3 protivnicke sanse

Vidi cijeli citat

Kule kao ''drvo'' je goal poacher, strijelac, što Ramon nije.

Forum STruka !
Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.534
10. srpnja 2025. u 13:08

Bergkamp je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Bez ikakve zle namjere al ja stvarno ne kužin paniku ovde-Dinamo je u idealnoj situaciji di nema litnje kvalifikacije, prva utakmica za misec dana, komodno se uigra ekipa kroz duge pripreme a i do rujna nemate dvi utakmice tjedno. Drugi bi dali guzice za takvu situaciju. 

Vidi cijeli citat


Istina ali slicno je bilo I prosle godine, pa protiv qarabaga se provuklo, ulazilo sta nije trebalo a njima ni ono sta je trebalo, kad su se detektirali problemi vec je bilo kasno. Ne kazem da ce bit isto Ali...

Vidi cijeli citat

Podsjetnik da smo Qarabag dobili 5:0, a ne na guzove. 

Gospodin
dzg1603
dzg1603
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2025.
Poruka: 527
10. srpnja 2025. u 13:12

Pjaca jos nema klub, pa kako to, kako to? Petkovic ne moze proci ljecnicki, a Rile otisao u Sarajevu toliko o kvaliteti nasih ex senatora za kojima se narice

penetrisac
penetrisac
Mali dioničar
Pristupio: 30.06.2008.
Poruka: 6.483
10. srpnja 2025. u 13:13

Radeljić ide u Dynamo Kiev za 3 milje 

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
10. srpnja 2025. u 13:18

mitska utakmica s Qarabagom gdje se gostima računa svaka šansa, ali Dinamu jedva da se računaju tri gola, dvije stative, čišćenje igrača Qarabaga s crte dok je lopta ulazila u prazan gol, par šansi sa strane i nedosuđen penal za Dinamo

  • Najnovije
  • Najčitanije