Da se hoce zavrsiti ovaj prelazni rok i da krenu takmicenja. Ne mogu vise nikako citati svaki dan dolazi ovaj,dolazi onaj.
Ako su sinocnje ili jutrosnje info tacne rijeseni su Mckenna,Zajc i Mierez. Beljo nije zavrsen,ali navode da je blize da ce doci nego da nece. Kad bi sve bilo tako,a bilo bi mi previse savrseno i dobro da dodju sva 4, ja bih skinuo kapu na odradjenom poslu. Ostaje dovoljno vremena da se ekipa uigra i mislim da bi taj roster bio puno jaci nego proslogodisnji. Da ne ureknem ,ne daj Boze,ali Ferrari. Da li Kovacevic zna voziti Ferrari,nadam se da ce znati. Ovaj Dinamo s ovakvim rosterom bi mi bas unio malo adrenalina u sportski zivot,s nestrpljenjem bih cekao utakmice da vidim sta mogu,iskreno.